Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Věci, které mi na jaře pomohly být zdravější a šťastnější!

Tohle je pár tipů, které mi pomohly se probrat ze zimní hibernace. Třeba pomůžou i tobě.

Pro začátek tě musím upozornit, že tohle jsou věci, které pomohly mně, a nemusí proto fungovat i pro tebe. Každý máme vlastní systém a vlastní cestu. Pokud se však chceš teď na jaře „probudit“, můžeš se těmito tipy inspirovat.

Vnímám sluníčko!

Sluníčko je za mě největší klíč ke štěští! Je to taková nabíječka, která dobije i tvoji náladu. Kromě toho je pro nás důležitým zdrojem vitamínu D, hraje roli v tvorbě melatoninu a v udržování biorytmu našeho těla. Navíc nám pomáhá produkovat endorfiny, snižuje pocit stresu a díky tomu je naše tělo v ronováze.

Nicméně je potřeba myslet na to, že příliš slunce nám může ublížit, proto se chraň SPFkem!

Wellbeing věci, které zlepšily můj život k lepšímu

by @adelakutilova

Snažím se doopravdy poslouchat své tělo

Občas mám problémy naslouchat svému tělu, ale když to dělám, vidím, že jsem celkově happier. Pokud je unavené, dám mu pauzu. Pokud je happy, dělám dál to, co ho dělá šťastným atd. Cílem je vytvořit rovnováhu mezi všemi aspekty života, všeho moc škodí!

Dopřávám si pravidelný pohyb

Pravidelný pohyb ti může přinést spoustu benefitů. Má pozitivní dopad na mozkovou aktivitu, posiluje tvoje kosti a svaly, pomáhá v prevenci vzniku nemocí a další. Mě vyhovuje jít na procházku, mám potom hned lepší náladu.

Naučila jsem se dělat si volno sama na sebe

Klíčem ke štěstí není jen to sluníčko, ale i trávení času sám/sama se sebou. Občas toho mám až až a pomůže mi udělat si každý týden pár hodin času, které strávím jen tak sama. Třeba návštěvou kavárny, muzea nebo děláním oblíbené aktivity.

Jaké dárky pořídit pro wellness lovers?

by @magdacizek

Nastavila jsem si pravidelnou rutinu

V životě potřebuju určitý řád, abych se nezbláznila. Moje rutina se odvíjí od mého života tak, abych do ní mohla zakomponovat jak povinnosti, tak i radosti! Když budeš schopný/á udržet si svou rutinu, můžeš tak být konzistentní a víc v klidu, navíc ti to třeba pomůže k dosažení některých cílů. Důležité ale je si dávat pauzy a vědět, že ne vždycky budeš moct jet naplno podle rozvrhu!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.