Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Vánoční wishlist: Produkty pro vlasovou péči

Perfektní guide čeká na všechny hair-care lovers, kteří netuší, co si pořídit tyto Vánoce pod stromeček.

Hedvábný polštář

Hedvábné polštáře seženeš online a vybírat můžeš z několika barev a velikostí. Několik studií uvedlo, že spaní na hedvábí opravdu zlepšuje stav našich vlasů, jelikož zamezuje tření, lámání a cuchání. Ve vlasech se taky udrží vše, co má, a zvyšuje se tak hydratace. Za tento dárek ti poděkují nejen tvé vlasy, ale i tvá pleť.

Notino: Satin pillow case

 Sada na tvarování vln

Tato pomůcka se stala velkým hitem letošního roku a rozhodně ji většina pod stromečkem uvítá. Podlouhlé natáčky, na které si namotáš své vlasy, ti poslouží na vytvoření těch nejkrásnějších vln. A velkou výhodou je, že to jde bez tepla, a tak své vlasy uchráníš před zbytečnou tepelnou úpravou.

Allegro: Sada na tvarování vln

 Masážní kartáč na pokožku hlavy 

Scalp treatment je rozhodně krok, který by nikdo neměl během vlasové rutiny vynechávat. Nejen, že je samotný proces opravdu příjemný, ale navíc má několik benefitů. Pomáhá na prokrvení a stimulaci pokožky hlavy. Díky tomuto kartáčku můžeme rovnoměrně nanášet produkty, anebo si jen užít masáž a uvolnit tak svaly, které bývají často stažené.

Sephora: Scalp treatment

Jak jsem si dala dohromady vlasy

@luciezicklerova

 Péče navíc

Od své péče každý potřebuje něco jiného a někdy zapomínáme, že i na vlasy máme produkty, které nám v daném problému mohou velmi pomoc. Od hydratace, anti – frizz, hloubkového čištění nebo třeba lupů. Můžeš se s produkty zaměřit na to, co tvé vlasy nejvíce potřebují.

Pokud hledáš něco na mdlé, lámající se vlasy, uděláš dobře, když do péče přidáš i sérum na vlasovou péči, které dodává hydrataci a výživu.

Moisturizing and Soothing Serum

339,-

Moroccanoil Treatment Light

Pro mastné vlasy je vhodné zařadit jednou za týden produkt, který se zaměří na pokožku a bude ji exfoliovat a připravovat na další péči. 

Purifying Scalp Mask

390,-

Pročišťující peeling s mořskou solí

410,-

Vlasové trendy pro zimní sezónu

@luciezicklerova

A na vlasy často upravované teplem se můžou zvolit jak hydratační masky, tak například ochranné spreje proti teplu. 

Hair Repair Mask - Maska pro obnovu vlasů

390,-

Protection and Prevention Spray

810,-

 Dárkové sety 

Na trhu je několik balení skvělých produktů, které jsou perfektním dárkem. V sadě jsou většinou produkty, které pokryjí celou vlasovou rutinu, anebo je můžeme využít jako cestovní balení. Jen je potřeba správně vybrat, na jaký typ vlasů budeš cílit. V těchto dárkových baleních můžou být i doplňky jako hedvábné gumičky nebo kvalitnější hřebeny, které mohou usnadnit styling vlasů. 

Deluxe Wonder Set

490,-

Holiday Set

440,27

Brillant Shine & Hydratation Duo - Sada na vlasy

1140,-