Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Vlasové trendy pro zimní sezónu

Občas je změna dobrá. Jak jinak si zpříjemnit tyhle pochmurné měsíce než změnou účesu!

Je načase si udělat zimní měsíce hezčí, a to v podobě self care. Každou sezónu přichází nové trendy jak v oblečení, líčení, tak co se týče vlasů. I díky TikToku se lidé zaměřují více na jejich střih a barvu, ale i na jejich zdraví.

Je čas trochu experimentovat!

Candlelit brunette

Tuhle zimu uvidíme spíše tmavší tóny, ale ty rozhodně nebudou nudné. Tenhle odstín hnědé totiž není vůbec jednolitý, jedná se naopak o spojení několika barevných tónů nízkého kontrastu. To vytvoří vzhled několika barevných dimenzí vlasů, takže barva nebude působit ploše a vlasy budou hezky odrážet světlo. Pokud jsi brunetka a prahneš jen po malé změně, tohle je super krok, jak změnit barvu vlasů bez velkého zásahu.

Birkin bangs

OFINA! Buď nejlepší rozhodnutí, nebo věc, kterou si střiháme ve 3 ráno kvůli mental breakdownu. Na typ téhle ofiny jdi ale radši ke kadeřnici, jelikož se jedná o složitější střih. Už podle názvu je ti možná jasné, kým je inspirovaná. Ano, je to Jane Birkin, která tuhle ofinu pařížského stylu nosila! Ofina by měla být delší, nejlépe trochu přesahovat obočí. Dá se upravovat dle potřeby a dle tvého osobního stylu.

Bourbon Spice

Zrzavá je nová blond! Tady se jedná o opravdu velkou změnu, kterou jsem si já sama prošla pár dnů zpátky a moc si ji užívám. Myslím, že na zimu je tahle barva ideální, krásně vynikneš, když bude všude sníh. Není to obvyklá barva, kterou uvidíš na každém!

TIP: Moc ráda bych ti doporučila salon, ve kterém jsem byla já. Doslova mi zde zachránili vlasy, a to jak díky samotné péči v salonu, tak i doporučenou domácí péčí. Měla jsem z toho kroku fakt strach, ale bylo zde o mě krásně postaráno. Určitě se neboj svěřit svoje vlasy do jejich rukou.

Side parts

Opět se vracíme v čase a dnes se jedná o vcelku nečekanou věc! Side parts se vrací díky Kim K, Rihanně a Megan Thee Stallion. Tyhle ikony se nám v tomto účesu ukázaly, a tím vznikl nový trend. Pokud máš dost odvahy, rozhodně bych to zkusila.

Botticelli blond

Jestli je zrzavá na tebe moc, ale i tak si svou blond barvu chceš trošku pozměnit, blond v teplejších tónech je ideální volba pro letošní zimu. Úplně zapomeň na platinu a chladné tóny. Přesně jako na obrazu Zrození Venuše, i ty by ses měl/a zaměřit na teplé tóny.

Butterfly Cut

Jedná se o adaptaci klasiky, jako je Rachel Cut (Rachel ze seriálu Přátelé), který byl v poslední době a minulých letech obecně hodně populární. Tento střih se hodí ke každému tvaru obličeje, a pokud nechceš výrazně krátit délku, je to fajn volba.