Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Týden streamuje a jede dál. Opat04 dostal během subathonu donate i od Mariánka

Opat04 momentálně ničí českou YouTube scénu, a to v tom dobrém slova smyslu. Zažívá hype jako nikdy předtím a důvodem je právě probíhající subathon.

Opat04 minulý týden zahájil svůj nejdelší a největší stream v historii. Už několik dní nepřetržitě streamuje v rámci subathonu a tahle akce se mu vyplácí.

Získal přes 50 tisíc nových odběratelů a přes 3 miliony zhlédnutí, jede dál a vypadá to, že jen tak nepřestane. Od začátku streamu navíc dostal donaty v desítkách tisíc korun, přes tisíc dolarů mu dokonce poslal i Jon Marianek, který s ním chvilku streamoval.

Opat04 se měl pořezat, skončil v nemocnici. Co se stalo?

@heyfomo.cz

Pro ty, kteří nevědí, co subathon je, jedná se o takovou hru, kdy tvůrci začnou svůj stream s časovačem, který odpočítává do nuly. Jakmile hodiny odbijí nulu, subathon končí.

Má to však háček. Za každý odběr, který streamer získá, se na časomíře přidá další čas. Díky tomu mohou diváci a fanoušci kanálu prodloužit stream tím, že si kanál předplatí nebo mu předplatné darují. Dokud tedy fanoušky stream baví, streamer nemá šanci ho ukončit.

Opat04 dostal další PERMABAN na Twitchi?

@heyfomo.cz

Hype přišel pár týdnů poté, kdy Opat04, který momentálně bydlí na Maltě, skončil v nemocnici. Stalo se tak proto, že se opil na streamu, pořezal se a následně utekl neznámo kam. Nakonec ho v pořádku našla policie.

Tomu všemu ale předcházelo ještě to, že dostal další ban na platformě Twitch. A nedostal jeden, ale dokonce dva. První na svůj nově založený anglický kanál a vzápětí na jeho hlavní český. Samotný Dan od začátku říkal, že si je jistý svojí nevinou. 

Tak či tak jeden z nejpopulárnějších streamerů dál pokračuje ve svém subathonu na YouTube a zkrátka to vypadá, že jen tak neskončí.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.