Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Opat04 se měl pořezat, skončil v nemocnici. Co se stalo?

Poslední stream jednoho z nejkontroverznějších streamerů u nás se opět neobešel bez problémů. Opat04 se během večerního vysílání opil, měl se pořezat a nakonec skončil v nemocnici. Co se stalo?👇

Opat04, který momentálně bydlí na Maltě, skončil ve středu večer v nemocnici. Stalo se tak poté, co se opil na streamu, pořezal se a následně utekl neznámo kam.

Všechno začalo tím, že se Opatovi ozvaly dvě jeho fanynky, které přiletěly z Česka na Maltu a chtěly se se streamerem potkat. Ten je následně pozval na stream, kde se společně bavili a pili alkohol.

Opat04 je opět LIVE. Čeká ho slavný comeback nebo další zklamání?

@fifaselesi

Dan se ale poté psychicky zhroutil kvůli svému zdravotnímu stavu a musel ho utěšovat jeho kamarád a další streamer Artix, který se rozhodl vysílání vypnout. Podle všeho se Opat ale měl následně pořezat a utekl z domu, kdy ho musel Artix v noci hledat po městě. Nakonec byla do situace zapletena i policie, která Opata našla, a Opat skončil v nemocnici. Podle Artixe je ale v pořádku.

„Dan bude v pohodě, můžete jít v klidu spát. Určitě Vám řekne on už víc příště," napsal Artix na svém Instagramu.

Update:

Dan se ve čtvrtek k celé události vyjádřil na svém Instagramu a a zároveň i streamoval. Co řekl?

Všechno se to stalo ale jen pár dní poté, co Opat04 dostal další ban na platformě Twitch. A nedostal jeden, ale dokonce dva. První na svůj nově založený anglický kanál a vzápětí na jeho hlavní český. Samotný Opat říká, že si je jistý svoji nevinou. Kontaktoval také podporu Twitche za vidinou vysvětlení této situace. Více o banu se dozvíš v článku v níže.👇

Opat04 dostal další PERMABAN na Twitchi?

@heyfomo.cz

My doufáme, že bude Danovi už jenom lépe, a přejeme hodně sil a brzké uzdravení.💚

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.