Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na společné aktivity, pokud slavíš Valentýn s přáteli

Oslavit Valentýn s kámoši je super nápad. Abyste si ho užili na max., tady je pár tipů na aktivity, které můžete společně podniknout.

Pro někoho je Valentýn oblíbený den v roce a někdo ho naopak úplně nesnáší. Pokud jsi letos na den lásky single, nezoufej. Láska má přece mnoho podob a jednou z nich je i láska k přátelům. Vezmi své kámoše a užijte si tento den společně!

Breakup filmy, pokud zrovna nefeeluješ Valentýn

@honza_vhrlk

Tematická večeře

Možná zní večeře obyčejně, ale i z takové maličkosti se dá vykouzlit skvělý zážitek. Vykašlete se na restauraci a domluvte se, u koho si třeba něco společně připravíte. A pokud není společné vaření pro vás, může zkrátka donést každý něco malého, z čeho nakonec vznikne pořádná hostina. Prostor navíc můžete ozvláštnit speciální dekorací a vyzdobit stůl - připravit tematické ubrousky nebo zapálit svíčky.

FUN TIP: Můžete si zkusit nakreslit nebo namalovat vlastní prostírání! Stačí k tomu papír, obstřihnutý do tvaru podle vašich představ, fixy, pastelky nebo vodovky.

Zábavní park

Máš na Valentýna trochu vztek? Dostaň ho ze sebe pohybem. Go feral! Co je lepší než se s kámošema pořádně vyskákat v jump parku, házet salta a padat při tom do měkkého? Doporučuji ti ale udělat si rezervaci dopředu. A pokud zrovna ve tvém městě nic jako zábavní park není, poohlédla bych se třeba po laser game nebo aqualandu.

Film club

Nakupte si zmrzlinu, nějaké dobroty a udělejte si filmový večer. Mood filmů je na vás - budete hate club Valentýnu nebo si pustíte Anyone but you? A pokud bude váš večer čistě holčičí, Saltburn je jasná volba. Já bych ho mohla vidět klidně sto krát!

Tady máš od nás pár nápadů:

Basic sleepover

Tenhle tip bude spíš holčičí, ale můžou ho klidně zkusit i kluci. Zabalte si pyžamo, oblíbený polštář, kartáček na zuby a vraťte se do dětských let, kdy jste o víkendech přespávali na střídačku doma u kámošek. Tentokrát už ale bez rodičů vedle v obýváku. Levné víno, gossip, dobré jídlo, masky na obličej a hodiny Just Dance. Tenhle odvaz občas potřebuje každý!

A pokud svým kamaradům chceš dát nějakou drobnost, tady máš malý guide:

Inspo na dárky pro tvůj galentine's večer

@luciezicklerova