Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Inspo na dárky pro tvůj galentine's večer

Pokud nevíš, co dát svým přátelům na váš Galentine's večer, mám pro tebe pár nápadů, které rozhodně potěší.

Valentýn buď miluješ, nebo nenávidíš. A pokud ho letos netrávíš s drahou polovičkou, nezoufej. Udělej si se svými přáteli Galentine's večer. Jde přece o to být s tím, koho máš rád*a. Je úplně jedno, jestli to je přítel, přitelkyně nebo někdo z tvých kámošů. A kromě vašeho programu si můžete dát nějakou drobnost, která vám už tak hezký večer ještě zlepší. Pokud nevíš, jak by takový malý dárek měl vypadat, mám tady pro tebe pár nápadů.

Cute hra

We're Not Really Strangers nebo Cards Against Humanity – tyhle hry jsou golden dárek. Nejen, že se při nich zasměješ, ale můžeš své spoluhráče lépe poznat. Navíc jsou aestheticly pleasing a je to opravdu thoughtful dáreček.

FRIENDSHIP EDITION

462,-

WE'RE NOT REALLY STRANGERS CARD GAME

578,-

Tričko s fun printem

Oblečení může být trochu tricky dárek, ale dá se vybírat z mnoha možností. Pokud mají přátelé rádí fashion, nějaký cool print nebo funny nápis jako I love DILFs rozhodně nezklame. Pokud to chceš udělat více osobní, můžeš vytvořit ironicky vtipnou koláž z vašich fotek a natisknout ji na tričko - pravidelně si tohle dáváme s holkama a jsou to jedny z mých nejoblíbenějších triček.

Dekorativka

Oukej, tohle je spíš holčičí dárek, ale haló? Kdo by nechtěl dostat cute lesk na rty nebo rozjasňovač? Pokud svoji kámošku dobře znáš a víš, co má ráda nebo co jí naopak chybí, s kosmetikou neuděláš chybu. Catrice má teď krásnou valetýnskou kolekci, ve které má blush stamp a heart shaped highlighter!

Catrice HEART AFFAIR

139,-

Catrice HEART AFFAIR

159,-

Něco upeč

Dárky, na které je potřeba snahy a času, jsou ty nejkrásnější. Pokud máš chvíli volna a hodně trpělivosti, můžeš na vaše společné setkání něco úpect. Easy receptů na koláč, muffiny, dortík nebo brownies je plný internet a rozhodně potěší.

Věci do domácnosti

Krásná sada talířů, fancy skleničky nebo zajímavý hrnek je taky dobrý dárek, který může kámoš*ka využít třeba při stěhování do nového bytu nebo jen tak pro zkrášlení stávajícího. Ofc je super nápad i váza nebo pro kuřáky zajímavej popelník či držátko na vonnou tyčinku.