Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na dárky: Co koupit přítelkyni k Vánocům

Vánoce se blíží a s nimi i hon za perfektním dárkem pro naše milované. Tady máš hned několik tipů na dárky, které by mohly udělat radost tvé přítelkyni.

Spa voucher

Mít soukromí, romantiku a ještě si odpočinout, je skvělá kombinace, kterou si určitě oba užijete. Najít fajn podnik není tak těžké, po Česku je několik velmi známých velkých spa resortů, které můžete navštívit. Například Maximus u Brna, Hotel Theatre resort Hodolany v Olomouci, Hotel Miura v Čeladné nebo Vista Resort and Club v Praze. 

Nejlepší vánoční dárky pro booklovers

by @_00_3_12

Gastro zážitek 

Pokud jste pár, který si nechává záležet na jídle, a milujete spolu poznávat nové restaurace, tak doporučuju koupit degustační večeři. Ne nadarmo se totiž říká, že láska prochází žaludkem. A mít pak možnost se připravit na luxusní večeři je skvělá příležitost, jak si užít společný čas. 

Dárkové beauty sady

NYX přichází s dokonalými vánočně inspirovanými make-up sety, kterými by nepohrdla žádná milovnice beauty. Můžeš jí tak vybrat box ze dvou různých variant nebo magickou Vánoční paletku Flamingo Frost Palet , která se hodí na jakékoliv sváteční líčení. Sety Ready Set Flamin Go Kit a tajemný box s překvapením Pull To Sleigh Surprise Make-up jsou nejen plné populárních produktů, po kterých touží každá z nás, ale jsou také zabalené do rozkošného vánočního stylu. Svou přítelkyni těmito beauty balíčky rozhodně nezklameš.

NYX Surprise Gift Haul

1999,-

NYX Professional Makeup Holiday Palette

699,-

Ty nejlepší beauty adventní kalendáře

by @adelakutilova

Lístky do kina 

V kině můžeš zakoupit i dárkovou kartu, kterou během roku můžete využít a zajít si na nějaký fajn film a společně si oddychnout. Extra možnost, jak kino ozvláštnit, je koupit lístky do VIP sekce a mít další výhody. 

Tipy na dárky pro TikTok girls

by @adelakutilova

Kosmetika pro každodenní použití

Praktické dárky nejsou nikdy na škodu. Takový krém na ruce, který se vejde i do kabelky, se hodí vždy. Mě by potěšil CeraVe obnovující hand cream, který nejen hydratuje suché ruce pomocí kyseliny hyaluronové a pomáha obnovovat ochranou bariéru pokožky díky ceramidům, ale také pomáhá zklidnit pokožku díky niacinamidu.

Cerave hand cream

240,-

Parfém

Žádná slečna se neurazí, když obdrží dárek v podobě kvalitní vůně. Reebok má nové vůně, z nichž si vybere opravdu každý. Od osvěžujících květinových vůni po orientální a dřevité či čisté a svěží. Z nabídky toaletních vod si vybere každá dívka. Hlavně se jedná o každodenní vůně, které se snadno vlezou i do kabelky pro případ reaplikování.

Reebok Move Your Spirit

331,-

Reebok Cool Your Body

368,-

Reebok Inspire Your Mind

331,-

Personalizovaný přívěsek 

Je možné, že na tebe na TikToku vyskočilo několik videí o novém konceptu, který vytváří Pandora. Dokáže ti totiž na místě zhotovit přívěsek, který můžeš upravit a dotvořit pomocí pera. Tento personalizovaný dárek podle mě dojme každou dívku. Můžeš si vybrat z několika tvarů a materiálů. Na přívěsek můžeš dopsat či domalovat ručně cokoliv tě napadne nebo na klávesnici napsat cokoliv vás dva spojuje. 

Box všeho 

Pokud spolu ještě nebydlíte a přítelkyně u tebe často přespává, tak možná víš, jak otravné je, si vždy s sebou brát věci, a ještě horší je, když se na něco zapomene. Proto můžeš udělat box věcí, které si u tebe může nechat. Do boxu můžeš dát nové vánoční pyžamo, mikinu, gumičky do vlasů, hřeben, spodní prádlo, deodorant, kartáček na zuby, roztomilý hrnek na ranní kávu nebo legíny na doma. Do boxu můžeš dát cokoli, co víš, že tvá přítelkyně využívá a často zapomíná.

Tipy na společné dárky pro pár

by @kulhak_

Permanentní náramky 

Novou oblibu získávají permanentní šperky, které se nejen objednávají pro maminky a dcery, ale i pro páry. Opět je zde možnost vybrat si vše podle sebe. Vytvoření je na míru a je to rychlé a bezbolestné. Připravený náramek se jen přeměří na tvojí ruce a svaří se pomocí mikro svářečky. A společný šperk máte hotový za pár vteřin.