Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tipy na společné dárky pro pár

Vánoce můžou být pro páry stresujícím obdobím, obzvlášť co se výběru dárku týče. Jestli ještě nevíš, co své drahé polovičce dát, máme pro tebe pár tipů. Nejlepším řešením totiž může být dárek, který si nadělíte společně!

Asi každý pár, který neprochází společnými vánočními svátky poprvé, už debatu na téma výběru dárků zažil. Někdy přesně víš, co druhému udělá radost, jindy tápeš nebo je třeba ideální dárek mimo tvoje finanční možnosti. Jasně, Vánoce o tomhle nejsou, a už vůbec by se neměla snaha někoho potěšit proměnit v hádku nebo nepříjemnou situaci. I tak se ale plno z nás bojí, že se s výběrem netrefí nebo že bude nadílka od naší drahé polovičky výrazně dražší, osobitější, promyšlenější atd. Pokud ale oba oželíte moment překvapení a pobavíte se o tom, co by vám udělalo společnou radost, můžete se všem zmíněným problémům vyhnout a dát si dárek, kterým neuděláte krok vedle a o který se jednoduše podělíte!

Zážitek

Co by vás oba bavilo a co jste chtěli vždycky zkusit? Můžou to být vstupenky na koncert oblíbeného interpreta, rande v Národním divadle, návštěva tetovacího salónu (ne nutně couple tetování, to byste měli vždycky pořádně promyslet), společná masáž nebo wellness, případně i dovolená, pokud vám to finanční situace dovolí.

Společný outfit

Tenhle bod může být trochu zarážející. Samozřejmě to ne u všech párů bude fungovat, ne všechny kousky oblečení se dají sdílet, ale pokud máte oba dlouho v hledáčku nějaký vysněný kousek a víte, že domluva a sharing věcí u vás není problém, proč se na něj nesložit? Pokud by vám v tom bránil například velký velikostní rozdíl, můžete přemýšlet i o dvou podobných kusech oblečení, které můžete nosit společně!

Společný šperk

Rings & chains můžou sice působit jako klišé, ale pravdou je, že jsou trendy asi víc než kdy dřív. Pokud si vyberete správně, může se jednat o elegantní a kvalitní doplněk. Nikdo na první pohled nemusí poznat, že ho sdílíte v páru. Super věci najdeš například na Vitaly, a pokud tě láká top kvalitní prstýnek na zakázku, za HeyFomo doporučujeme pražského umělce Ondřeje Stáru! Pro odvážlivce pak může být vůbec nejlepší variantou společná náušnice jako například unisex kroužek, který rovnou můžete spojit se zážitkem, když si zajdete na píchnutí do salónu.

Vybavení bytu

Pro páry, které spolu bydlí, asi není praktičtější řešení a mnoho z nich tuhle variantu už využilo. Udělat si společnou radost nákupem bytových doplňků, nábytku nebo třeba vybavením do kuchyně je možná záležitost spíš našich rodičů, ale plno sestěhovaných párů po dvacítce už často tuší, o čem je řeč!

Jak si zařídit byt podle znamení?

by @elvihradilkova

Společný koníček

Pokud máte společnou vášeň, polovinu práce máte za sebou. Neměl by být úplně problém vymyslet, co by se vám oběma hodilo. Milujete oba sport? Kupte si například permanentku do bazénu nebo nové vybavení. Chtěli byste zlepšit svoje kuchařské dovednosti? Super variantou je kurz vaření. Začít s novým koníčkem nebo podporovat ten stávající je navíc skvělá investice do vašeho vztahu!

P. S. Psy a mazlíčky obecně raději vynechte!

Pozvi mě na šnyt 🍺

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.