Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Harry Styles a Emily Ratajkowski: Hodí se k sobě podle astrologie?

V našem hledáčku se objevil nový celebrity pár – Harry Styles a Emily Ratajkowski aka. EmRata. Co na jejich kompatibilitu říká astrologie?

Před pár dny internet obletělo video, na kterém všemi oblíbený zpěvák Harry Styles líbá modelku a herečku Emily Ratajkowski. New couple alert? Nejdřív se podíváme na to, jak by se k sobě tito dva hodili podle astrologie.

Kompatibilitu budu posuzovat na základě Slunečního a Měsíčního znamení a znamení Venuše a Marsu.

Sluneční znamení

Emily i Harry se narodili pod vzdušným znamením a to nám říká, že si rozumí v hlubším slova smyslu. Emily je Blíženec a Harry Vodnář, obě znamení jsou trošku chladnější, nebo alespoň nedávají své city hned najevo (především Harry). Jelikož ani jeden není citově založený, budou svoje pocity spíš prožívat, než aby si o nich povídali. U tohoto spojení je více než pravděpodobné, že začnou (nebo už začali dříve) jako přátelé a postupně se z nich stanou milenci. Kdybych soudila pouze na základě Slunečního znamení, byli by poměrně perfect match.

Emily appreciation galerka:

Měsíční znamení

Měsíce Harryho a Emily nejsou příliš šťastné. Harryho Měsíc se nachází opět ve vzdušném znamení, tentokrát ve Vahách, což o něm může vypovídat, že je lehce emočně nestálý a neví, co chce. O vztah určitě stojí, ale v kombinci s jeho Sluncem se může zdát nedostupný a chladný. Ve vztazích se každopádně nerad hádá a vyžaduje klid a harmonii. Tady s Emily narazí. Ta má totiž Měsíc v Beranu a miluje akční vztahy plné zvratů a možná i nějakou tu hádku. Měsíc v Beranu drží nohu na plynu a chce jít na věci rychle, někdy až příliš zbrkle. Toho se může Harryho Měsíc a Slunce dost zaleknout. Kombinace tak není ideální, dávám ji solidních 5,5/10.

Nejlepší celebrity couples podle astrologie

@elvihradilkova

Znamení Venuše

Harryho Venuše je v chladném Vodnáři. To znamená, že se nerad váže, nerad zveřejňuje svůj vztah a dělá věci ofiko. Hledá partnerku, která bude něčím originální. Emily má na druhou stranu krásné postavení Venuše, a to ve Lvu. Touží po žhavé lásce, chce se líbit a být okouzlující v každém věku (a to se jí daří, haha). Tyto postavení opět nejsou nejšťastnější, ale nejsou ani nejhorší. Harry s Emily nejspíš narazí, protože Harry se bude bát udělat jejich vztah ofiko a Emily po tom bude naopak toužit.

Emilina Venuše může mít player vibes a randit s Harrym jen pro to, aby se cítila dobře a chtěná. Harrymu to nemusí vadit, protože jeho postavení Slunce, Měsíce, Venuše (i Marsu) se nerado váže.

Harry appreciation galerka:

Znamení Marsu

U Marsu je to stejné jako Venuše. Harryho Mars je ve Vodnáři a Emilyn Mars ve Lvu. Not great, not terrible. Mars je o sexu a vnitřní energii. U Harryho Marsu ve Vodnáři můžeme vidět, že v milostném životě není přiliš zběhlý – video, kde se líbá s Emily to dokazuje, haha. Neví, co chce a může působit zakřiknutě. Na druhou stranu, Emily je totální crazy girl. Mars ve Lvu je plný energie a chce si života užívat na maximum.

Hodí se teda k sobě?

O birth chartu Harryho můžu s klidným srdcem říct, že je poněku chladnější, do vztahu se nehrne a když už v něm je, nechce ho zveřejňovat. Emily je pravý opak – ve všem. Je to crazy girl, která si ráda užívá života a potřebuje vedle sebe partnera. Hezky se shodují ve slunečním znamením, ale zbytek je padesát na padesát. Protiklady se sice přitahují, ale dlouho spolu nevydrží.

Za mě tento pár nedává dlouhodobě smysl. Krátky románek? Hell yes, ale pokud by spolu měli být delší dobu, bude to chtít spoustu práce.