Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Taylor Swift a Travis Kelce: Hodí se k sobě podle astrologie?

Jedním z nejsledovanějších párů světového showbusinessu není nikdo jiný než popová ikona Taylor Swift a hráč amerického fotbalu Travis Kelce. Pojďme se podívat na jejich astrologickou kompatibilitu!

V létě spolu začali randit zpěvačka a držitelka několika cen Grammy Taylor Swift a hráč amerického fotbalu, který před pár dny s jeho týmem Kansas City Chiefs vyhrál Superbowl, Travis Kelce. Jejich vztah je nyní jedním z nejsledovanějších a všichni jim samozřejmě maximálně fandíme, ale co na jejich románek říká astrologie? Pojďme se tomu podívat na kloub.

Taylor Swift - 13. prosince 1989, USA

Travis Kelce - 5. října 1989, USA

Kompatibilitu budu posuzovat na základě slunečního a měsíčního znamení a znamení Venuše a Marsu.

Nikos a Kika: Hodí se k sobě podle astrologie?

@elvihradilkova

ČÁSTEČNÝ MATCH VE SLUNEČNÍM ZNAMENÍ

I přes to, že ve zkoumání kompatibility nehraje sluneční znamení zas tak velkou roli, jakou bychom si mysleli, musíme si ho prověřit. Sun sign Taylor je ve Střelci, což vysvětluje její cestovatelskou povahu - od Era's tour po její oblibu v létání po světě za jejím miláčkem. Dále to o Taylor vypovídá, že se snaží být stále pozitivně naladěna a miluje rozdávat pozitivní energii. Je to dobrodruh ve všech oblastech života, a to i jejích vztazích, kterých již měla nespočet (but we don't judge). Usadit se je pro Střelce většinou velmi těžké.

Travis se zase narodil ve vzdušném znamení Vah. Overall se k sobě ohnivá a vzdušná znamení poměrně pěkně hodí, ale může to být lehce problematické. Váhy jsou přelétavé a někdy nestálé podobně jako Střelec, proto se musí oba velmi snažit, aby jim to vydrželo. To nemění nic na tom, že obě znamení mají velký šarm a od prvního shledání byli sebou navzájem okouzleni.

OSUDOVÁ KONJUNKCE MĚSÍCE A SLUNCE

Na rovině Slunečních znamení bych jim dala 5/10, ale po zjištění, že Travisův Měsíc je ve Střelci a tvoří konjunkci s Taylořiným Sluncem, měním skóre na 8/10! Tohle je strašně krásné postavení pro vztah. Taková pozice ve vztahu nám prozrazuje, že při vzájemném poznávání měli pocit, že se znají už roky. Navzájem dokáží pochopit své emoce a soucítí spolu.

5 znamení, že jsi potkal/a svůj twin flame

@elvihradilkova

Dalším plusem jejich vztahu je i Taylořin Moon sign v Raku. Měsíc v tomto vodním znamení je nesmírně krásné postavení, protože Rak je zde doma. To dělá z Taylor velmi citlivou ženu, což můžeme vidět i v jejích textech. Zjemňuje to jejího crazy Střelce. No a když k tomu přičteme Travisův Měsíc, jež oslavuje Taylořinu osobnost (Sun sign), dovoluje jí zářit a je její biggest fan, máme opravdu krásný match.

VÁŠNIVÝ MARS A VENUŠE

Za mě asi nejdůležitějšími planetami v určování kompatibility jsou právě planety Mars a Venuše. Venuše je planetou lásky a ukazuje nám, jak daný člověk miluje. Mars je zase spíš planetou sexu. Tyto dvě planety ukazují, jak usiluješ o to, po čem toužíš v milostném životě, kariéře, přátelství a dalších oblastech. Taylor Swift má Venuši ve Vodnáři a Mars ve Štíru, zatímco Travis Kelce má Venuši ve Štíru a Mars ve Vahách, což jim dává opravdu silné spojení Venuše a Marsu.

Takže si v pohledu na vztahy, lásku a sex opravdu hodně notují a doplňují se. Travisova Venuše ve Štíru souzní s Taylořiným Marsem ve Štíru a můžeme si být jistí, že těmto dvěma vášeň nechybí a jejich sexuální život bude zábavný! Plus když vezmeme v potaz jejich první konjunkci v Měsíci a Slunci, která nám prozradila, že si rozumí i na úrovni emocí, máme tady power couple.

Zdroj: Pinterest

SPOJIL JE OSUD!

Jejich Sun sign kompatibilita nebyla zas tak velká sláva, ale i přes to můžeme v jejich birth chartech vidět spoustu souznících aspektů. Taylor a Travis se dokáží empaticky vcítit jeden do druhého, plus to vypadá, že jim vášeň a ohnivá přitažlivost opravdu nechybí. V některých životních otázkách se mohou lišit a i jejich hodnoty mohou být sem tam jiné, ale at the end of the day je jejich vztah zábavný a společně se určitě nenudí. Zároveň se mohou díky malinko odlišným slunečním znamením leccos naučit. Takže když opomeneme malé odlišnosti (které jsou ve vztahu taky důležité tho) jeden ve druhém nachází safe place pro vyjádření svých emocí a tužeb - proto si myslím, že jejich vztah určitě potenciál má! Moje hodnocení je 8/10.