Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 znamení, že jsi potkal/a svůj twin flame

Co je to twin flame a jak poznáš, že ho máš ve svém životě? To se dozvíš v dnešním článku.

Jestli se zajímáš o ezoteriku a astrologii, určitě jsi zaznamenal/a pojem twin flames. Spousta lidí si twin flames plete se soulmates a karmickými vztahy, proto ti tento pojem objasním.

Druhá část tvé duše

Co tedy znamená označení twin flames? Česky se jim říká „dvojplamen“ a jedná se o intenzivní duševní propojení dvou lidí. Náš twin flame je naše druhá část, která nás doplňuje, a když jsme spolu, cítíme se úplní a nic nám nechybí.

Když je stvořena duše, rozdělí se na dvě části a každá část si najde své fyzické tělo. Tyto dvě duše se celý život hledají a touží po vzájemném poznání, protože pak se konečně cítí úplné. Ne každý však svůj twin flame má.

Účel twin flames

Propojení skrze twin flames není tolik o lásce, ale spíš o spirituálním růstu, uvědomění si svých chyb, odstraňování našich vnitřních blokád a o cestě k sebelásce. Tyto vztahy jsou nesmírně náročné, protože odkrývají naši duši. Náš twin flame nám nastavuje zrcadlo, ve kterém můžeme vidět naše strachy a nejistoty.

Slavné twin flame páry

I mezi celebritami máme twin flames. Megan Fox a Machine Gun Kelly jsou jedním z nich.

Hned jsem věděla, že je to to, čemu říkám dvojplamen. Místo spřízněné duše je ve skutečnosti dvojplamen místem, kde se duše vyšplhala na dostatečně vysokou úroveň, aby mohla být rozdělena na dvě různá těla současně. Takže si myslím, že jsme vlastně dvě poloviny jedné duše. A řekla jsem mu to téměř okamžitě, protože jsem to cítila hned.... Myslím, že to byl druhý den [natáčení]. Požádala jsem ho, aby přišel do mého přívěsu na oběd, a vystavila jsem ho všem těm astrologickým věcem. Šla jsem opravdu hluboko. Ještě před tím, než jsem rozebrala jeho birth chart, jsem mu řekla, že má Měsíc v Rybách. Poznala jsem to podle jeho energie.
Megan Fox

Megan Fox a Machine Gun Kelly: Hodí se k sobě podle astrologie?

by @elvihradilkova

5 znamení, že jsi potkal/a svůj twin flame

Tohle propojení dvou lidí je velmi ojedinělé a těžko se pozná. Těchto 5 znamení ti ale napoví, že jsi svůj twin flame potkal/a.

1. Nepopsatelná přitažlivost

Jedním ze znamení, že jsi právě potkal/a svou druhou část duše, je, že se přitahujete nepopsatelnou silou jako dva magnety. Tuhle přitažlivost si nedokážeš vysvětlit, protože jsi to ještě nejspíš nikdy nezažil/a nebo tento člověk ani není tvůj typ. Důležité však je, že vaše duše jsou perfect match. Často máš pocit, že potkáváš sám/samu sebe, ale zároveň někoho, kdo tě perfektně doplní.

2. Váš vztah je divoký a bouřlivý

Twin flame spojení jsou opravdu crazy. Není to tak, že se potkají, zamilují se do sebe a žijí spolu šťastně až do smrti. Twin flames spojení jsou chaotická. Často ti totiž druhý člověk nastavuje zrcadlo, a ty tak musíš čelit svým negativním vlastnostem a své odvrácené tváři, kterou bys nejraději ignoroval/a.

3. On and off

Průběh spojení s twin flame je plné on and off. Chvíli společně prožíváte krásné období, ale vzápětí vás potká krize. Je také možné, že se znáte celý život, jen si k sobě nedokážete najít cestu, a až přijde ten správný čas, budete spolu. V tomto vždy věř vesmíru, protože všechno má svůj čas, tedy i vztahy.

4. Chceš se díky nim stát lepším člověkem

Tohle propojení je o spirituálním růstu. Při poznání svého twin flame si uvědomíš spoustu věcí a nahlédneš do své duše. To vše tě motivuje k tomu, aby ses stal/a lepším člověkem a zaměřil/a ses na své nitro.

5. Máš pocit, že se znáte celý život

Jakmile se potkáte, cítíte mezi sebou něco nepopsatelného. Dokážete se navzájem pochopit i beze slov, mnohdy stačí jen jeden pohled. Sedíte vedle sebe a nemusíte ani mluvit, ale i tak si užíváte přítomnost jeden druhého. Zkrátka cítíte, že jste našli svůj domov. Tvoje duše našla svůj domov a svou chybějící část.

Znamení je spousta, ale tato mi přijdou jako nejzásadnější. Pamatuj, že tohle spojení je opravdu náročné. Není to procházka růžovým sadem. Jestli chceš najít a pocítit pravou lásku, hledej spíše svou soulmate, ale o nich více příště.

Stádia propojení

Spojení s twin flame je běh na dlouhou trať a má několik stádií, kterými si musíte projít. Tohle je velké téma samo o sobě, takže se můžeš těšit na další článek.