Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: Pinterest

Taurus season: Čas lásky, úspěchu, ale i odpočinku

V noci z 20. dubna na 21. dubna se Slunce přesune do znamení Býka a začne nám Taurus season. Co nám tenhle měsíc přinese a na co si dávat pozor?

Myslím, že se mnou všichni souhlasí, když řeknu, že jsem ráda, že končí Aries season. Období Berana posilněno Mercury retrograde a zatměním Slunce bylo pro spoustu z nás náročné. Přijemnější období Býka nám začne 20. dubna a skončí 20. května.

CHARAKTERISTIKA ZNAMENÍ BÝKA

Zemskému znamení, Býkům, vládne planeta lásky a krásy Venuše, která jejich pevné skořápce dodává něhu, vřelé srdce a estetické cítění. Býci jsou rozvážnísmyslní, zodpovědní a praktičtí lidé. O tomto znamení se často říká, že je líné, ale opak je pravdou, Býci jsou hodně pracovití, někdy mají sklony k workoholismu, ale na oplátku si užijí pořádnou dovolenou. Rádi se také odměňují v podobě kvalitního oblečení, doplňků do bytu nebo fancy večeře a dobrého vína.

Díky jejich smyslnosti a fantazii rádi popouští svou uzdu zejména v posteli. Jsou také nesmírně loajální a věrní. Klíč k jejich srdci je dobré jídlo a kvalitní hudba. Nejlepší vztahy mají s Pannami, Kozorohy, Štíry, Raky a Rybami.

Některé celebrity, které se narodily ve znamení Býka: Megan Fox, Gigi Hadid, Robert Pattinson a naše FOMO šéfka Kája!

O jejich milostném životě si přečti zde:

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Býk

@elvihradilkova

ČAS LÁSKY A ÚSPĚCHU

Jelikož Býkům vládne planeta lásky, můžeme v Taurus season očekávat pozitivní změny v našich milostných životech. Není proto náhodou, že svátek zamilovaných, 1. máj připadá zrovna na období Býka. Co je však vtipné a nejspíš to nebude náhoda, je, že první máj bývá označovaný také svátkem práce, no a Býci jsou jakožto zemské znamení jedno z nejpracovitějších znamení celého zvěrokruhu. Tento den má dokonalou Taurus energy!

A teď zpátky k tomu, co nás čeká a nejspíš ani nemine. Taurus season bývá vřelá, co se týče mezilidských vztahů. Nemusíš se bát hádek, jako to bylo v období Berana. Nyní se energie zklidňuje, máme chuť randit a seznamovat se. Jde na nás jaro a energie Býka!

Býci jsou pracovité znamení, které si však rádo dopřeje odpočinek a odmění se. A tato zemská energie ovlivní spoustu z nás. Zapomeň na lenost a prokrastinaci a začni na sobě makat. Zkouškové období také připadá na Taurus season, takže jestli jsi student, tak své studium určitě nezanedbávej. To platí i pro ostatní studenty, ale i pracující dospěláky. Za těžkou práci se nezapomeň odměnit kvalitním afternoon nap nebo si kup něco na sebe!

Co si upřímně myslím o tvém znamení z pohledu Býka

@elvihradilkova

Pro tohle zemské znamení je důležitá selfcare a na tu nezapomínej taktéž. Do what works for you! Pokud si potrpíš na skin and body care, napusť si večer vanu s éterickými oleji, dej si pleťovou masku, zapni relaxační hudbu a odpočívej. Na druhou stranu, jestli ti pomáhá příroda a aktivní pohyb, vyjeď si na výlet, zajdi na procházku do parku nebo lesa, udělej piknik s přáteli a načerpej energii z čerstvého vzduchu.

Možná je to tím, že jsem sama Býk, ale Taurus season byla vždy má oblíbená. Energie tohoto znamení nám zajistí pozitivní průběh jara, kdy je Vesmír přikloněn na naši stranu a máme možnost obrátit naše životy k lepšímu.

Jak přežít Taurus season:
 • Dbej na skincare.
 • Nevzdávej se a jdi si za svým cílem.
 • Soustřeď se na svou práci/školu.
 • Choď do přírody a na čerstvý vzduch.
 • Odměň se a buď na sebe milý*á.
 • Nepomlouvej.
 • Praktikuj dechová cvičení.
 • Zajdi na rande.
 • Dej si dobré jídlo.
 • Pij zelený čaj a matchu.
 • Dopřej si afternoon nap.
 • Nos u sebe růženín, malachit a jadeit.