Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Co si upřímně myslím o tvém znamení z pohledu Býka

Zajímá tě můj názor na jednotlivá znamení? Today's your lucky day!

Při psaní astro článků musím být vždy objektivní, aby každé znamení dostalo stejný prostor a jedno jsem nechválila víc než druhé. To mě ale občas unavuje a každý máme rádi možná trošku kontroverzní osobní názory, tak jsem se rozhodla, že ti dnes napíšu, co si upřímně myslím o tvém znamení zvěrokruhu.

Abys lépe pochopil*a mé názory, možná ti pomůže můj celý birth chart, který poprvé odhalím světu haha.

P. S.: Na osobnosti člověka se podílí několik dalších faktorů a neovlivňuje ji jen sluneční znamení. Z astrologie jsou to ostatní planety a domy a jinak samozřejmě i genetika and so on <3.

BERAN

S Berany mám od dětství love/hate relationship, jelikož moje mamka je Beran. No a každý to znáte, i když své rodiče milujeme nadevše, někdy nám umí neskutečné lézt na nervy a my jim také. Za svůj život jsem často Berany přitahovala i v podobě přátel, takže k nim mám pozitivní vztah, dokážou rozdmýchat mou zemskou energii, ale zároveň nezvládám jejich vznětlivost, urážlivost a občas jsou na mě moc aktivní.

Vše, co potřebuješ vědět o: Beranu

@elvihradilkova

BÝK

Nechci znít egoisticky, ale Býky mám opravdu hodně ráda. Obecně si dvě stejná znamení vždy rozumí a já to mohu pouze potvrdit. Moje nejlepší kamarádka se narodila právě v Býku a jsem si jistá, že jsem v ní našla svou soulmate! Ženy Býčice get each other! S klukama je to složitější, ale overall jsou za mě green flag a život s druhým Býkem bych si klidně dokázala představit. O Býcích se říká, že jsou líní, ale za mě jsou jedni z nejpracovitějších lidí. No a co, že si občas dáme afternoon nap a potřebujeme dovolenou častěji než ostatní, zasloužíme si to!

BLÍŽENCI

Velmi kontroverzním znamením jsou Blíženci, zato můj názor bude asi poněkud nudný. V životě jsem mnoho Blíženců nepotkala, takže si nemůžu udělat dobrý obrázek. Co ale můžu říct s jistotou je, že jsou jedni z nejvtipnějších lidí. Vždy s nimi můžu dělat vtípky, chápou můj humor a je mi s nimi dobře. Znám je však povrchně, a ještě jsem nestihla poznat jejich psycho stránku.

RAK

Raci určitě patří do mé top pětky oblíbených znamení. Podle spousty astrologů a astro webů jsou Býk a Rak perfect match a já doopravdy chápu proč. Býci potřebují klidné a milující zázemí, které jim Raci dokážou poskytnout. Na druhou stranu hrají hodně na city a trošku citově vydírají. Většina Raků, které jsem poznala, byli skvělí, ale najdou se výjimky, které mě vytáčely natolik, že jsem dokonce pochybovala, jestli teda Raky vůbec mám ráda. Overall jim dávám takových 7,5/10.

LEV

Osobně moc ohnivá znamení nemusím, zatím jsem jim nepřišla na chuť ahah. Ale i přes to mi nějak extra nevadí. Lvi jsou za mě skvělými přáteli, kteří tě dokáží motivovat, pochválit a nahypovat. Nenudíš se s nimi. Na druhou stranu mohou být too much a jejich velká povaha a touha po tom být main character Býky irituje. Osobně bych nemohla trávit se Lvi více času, nebo si dokonce najít partnera Lva, asi bych zešílela.

Co prozradí znamení zvěrokruhu o členech FOMO týmu?

@elvihradilkova

PANNA

Nejlepší z nejlepších! Prove me wrong, ale Panny si s Býky rozumí nejvíce ze všech znamení. Vím, že tento názor se mnou nebude sdílet spousta lidí, protože z nějakého důvodu je internet a astro komunita miluje šikanovat. Já to nechápu, protože každá Panna, která byla a je součástí mého života - a že jich je opravdu mnoho, je skvělá. Jsem člověk, který potřebuje mít pořádek a věci naplánované dopředu, proto s Pannami trávím čas ráda. Vyznáváme podobné životní hodnoty and they feel like home. I love u so much Virgos!

VÁHY

Vzdušná znamení se obecně k těm zemským moc nehodí a já s tím souhlasím. I přes to je tu jedna výjimka v podobě znamení Vah! Myslím, že jsem si s tímto znamením blízká, protože nám oběma vládne planeta lásky a krásy, Venuše. To i tohle znamení zjemňuje a dělá více dobrosrdečnými (vzdušná znamení si totiž obecně na lásku moc nepotrpí). Znám jen pár Vah a asi k nim nemám vyloženě nic špatného, ale do mé top 5 by se těsně nedostaly. Ale kdyby moje oblíbená Váha, Bella Hadid, hledala novou bestie, I'm here!

ŠTÍR

Well, well, well. Další znamení, se kterým mám doslova love/hate relationship. Astrologicky jsme kompatibilní a upřímně bych i chtěla vyzkoušet Štíra ve vztahu. Možná bych toho litovala, ale i tak mě k nim něco táhne. Jakožto Býk chci, aby mnou byl můj partner tak trošku obsessed, což Štír perfektně umí, jen to nesmí být too much (Joe Goldberg has entered the chat). No ale buďme realisti a Štíři, které znám/znala jsem, mě vždy dlouhodobě extrémně vytáčeli a byli na facku! Ale kdyby měl Štír další placements v zemských znameních, beru ho všema deseti.

STŘELEC

Achjo, snad nikdy jsem blíž nepoznala žádného Střelce. Vyloženě si nedokážu vybavit nějakého Střelce z mého života, abych si na ně mohla vytvořit názor. Každopádně mám Měsíc ve Střelci, a proto si myslím, že se spousty z nich si budu opravdu rozumět. Co je ale velká věc, nesmí mě nutit do velkých a dlouhých výletů, sportování a adrenalinových zážitků. I would die, tohle Býkovi prosím nedělejte.

Co prozradí znamení zvěrokruhu o členech FOMO týmu? pt. 2

@elvihradilkova

KOZOROH

Další z mých zemských oblíbenců je Kozoroh. Platí u něj to stejné, jako u Panny - vyznáváme podobné hodnoty, máme podobný pohled na život a cítím se s nimi hrozně příjemně. Spousta lidí je má za nudné, ale mně vyhovují. Sice nejsou tak otevření a střelení jako Lvi, Blíženci nebo Berani, zato jsou věrní a upřímní, a to je pro mě důležité jak v přátelství, tak ve vztahu. Život s Kozorohem si určitě dokážu představit a doufám, že mi je Vesmír zase začne posílat do života!

VODNÁŘ

Ti, co mě znají ví, že Vodnáře opravdu nemusím. Astrologickou kompatibilitu nemáme a já neznám Býka (nebo jiné zemské znamení), které by mělo opravdu harmonický a nekonfliktní vztah s Vodnářem. Především Býci jsou velkými milovníky a Vodnáři jsou zase nejchladnější znamení. Raději tráví čas o samotě a ve své hlavě, nepotřebují někoho, kdo s nimi bude chtít trávit spoustu času, chodit na rande a sdílet fyzický kontakt aka. Býka. Určitě nejsou špatnými lidmi, ale nic pro mě.

RYBY

Nejlepší na konec? Částečně ano. Po Pannách jsou Ryby asi jedno z mých nejoblíbenějších znamení (sem tam se o místo perou s Býky a Kozorohy). Říkám to pořád, ale Býci potřebují pevné zázemí a lásku, a to jim Ryby dají. Říká se, že nikdo ti nevyzná lásku tak moc, a tak krásně jako Ryba. No, to jsem ještě nezjistila, ale maximálně tomu věřím. Jediné, co bych jim vytkla bude jejich hraní role oběti, to moc nemusím. I přes to mi jejich povaha velmi sedí, jsou to pure souls a všem posílám virtuální objetí!