Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL News: Strážník pokutoval muže bez hlavy a ženě zachránily život pantofle

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci, nad kterými i rozum Járy Cimrmana zůstává stát. Právě čteš rubriku LOL News a tohle jsou ty nejvtipnější zprávy, které jsem za poslední týden objevil na internetu.👇

Ženu zasáhl elektrický proud při vysávání zahrady. Život jí zachránily pantofle

Žena z Yorkshiru utrpěla úraz elektrickým proudem při vysávání umělé zahrady. Kerry Tattersley pocítila nepříjemné silné brnění těla, když se snažila odpojit vysavač. I přestože se její ruce začaly nekontrolovaně třást, nevyhledala okamžitou lékařskou pomoc. Na linku 111 zavolala až v momentě, kdy začala pociťovat dušnost. Lékaři jí v nemocnici oznámili, že jí život zachránily gumové pantofle, které posloužily jako izolant. (zdroj: CNN Prima News)

LOL News: Nikotinové sáčky v zadku, agresivní opičí gang a zloději vracející věci

by @yanhoechka

Mravenci napadli spisovatelce čtečku. Pak začali nakupovat knihy

Pro brazilskou spisovatelku Marianu Vieir to byl šok. V její čtečce Kindle se usídlila kolonie mravenců, kteří začali nakupovat knihy on-line. Oblíbili si třeba Isaaca Asimova. (zdroj: Aktuálně.cz)

LOL News: Influencerka se styděla prdět, tak skončila na vozíku a nájezd flastenců v Brně

by @yanhoechka

Strážník městské policie pokutoval v centru Prahy muže bez hlavy

Na sociální síti Instagram koluje jedno poměrně netradiční video, ve kterém hraje hlavní roli strážník městské policie a pouliční umělec, kterému chybí hlava. V několikavteřinovém záběru je vidět, jak strážník městské policie dává podepsat pouličnímu umělci pokutový blok. Ten očividně s přestupkem, o kterém nemáme bližší informace, souhlasí. (zdroj: PrahaIN)

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.