Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL News: Influencerka se styděla prdět, tak skončila na vozíku a nájezd flastenců v Brně

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci, nad kterými i rozum Járy Cimrmana zůstává stát. Právě čteš rubriku LOL News a tohle jsou ty nejvtipnější zprávy, které se za poslední týden objevily na internetu.👇

💖LÁSKA BOLÍ. SKONČILA JSEM NA INVALIDNÍM VOZÍKU POTÉ, CO JSEM SE BÁLA PRDĚT PŘED PŘÍTELEM (The Sun)

Brazilská influencerka Viih Tube vyděsila svých 23,4 milionů fanoušků na Instagramu poté, co zveřejnila fotografii, jak sedí kvůli bolestem na invalidním vozíku. 21letá dívka prozradila, že ji chytla nesnesitelná bolest na hudebním festivalu Rock in Rio Lisboa 2022, kde byla se svým přítelem Eliezerem, který je hvězdou reality show. No, nakonec se ukázalo, že měla influencerka jen zaražené prdy, protože se styděla prdět před přítelem. Konec příběhu, nemám co dodat.

SPOTLIGHT: Zuzana Čaputová na Ukrajině

by @eevelka

DAV AKTIVISTŮ V BRNĚ ZAÚTOČIL NA SOCHU JOŠTA. STRHL Z NĚJ UKRAJINSKOU VLAJKU (Brněnská Drbna)

Bubínkem i žebříkem se vybavila skupina několika desítek aktivistů, kteří se sešli okolo brněnské sochy markraběte Jošta. S českými a moravskými symboly se vydali strhnout žluto-modrý prapor připomínající podporu Ukrajiny.

Někteří přítomní vykřikovali, že jsou Češi a hájí si své město. Jiní se slovně pouštěli do policistů, kteří podle nich slouží Ukrajině. Policejní jednotky v neprůstřelných vestách přišly dramatickou situaci zklidnit na žádost městské části Brno-střed. Přímo u sochy zadrželi policisté tři účastníky akce, kteří podle mluvčího Petra Valy neuposlechli jejich výzvy. A já nevím, co na to říct? Je to Brnem, nebo tím, že největší nepřítel českých flastenců je socha? Možná obojí, zeptejme se SPD.

Vysvětlění: Flastenec = jedinec, který si myslí, že je opravdový vlastenec, když poslouchá Ortel, papouškuje zprávy z Aeronetu, nedokáže napsat jedinou větu bez pravopisných chyb, jeho znalost české historie je mizivá a plná lží z dob ruské okupace, zato má na svých profilech na sociálních sítích vždy spoustu českých vlaječek. (zdroj: Čeština 2.0)

Flastenci v akci! ⚔

MEKÁČ JE MŮJ ŽIVOT, CHCI V NĚM I ZEMŘÍT, ŘÍKÁ PRVNÍ SLOVENSKÝ ZAMĚSTNANEC SÍTĚ MCDONALD'S (Denník N)

Síť restaurací McDonald's se pro mnohé stala zejména symbolem nezdravého životního stylu plného hamburgerů, hranolků a Coca-Coly. Pro Martina Paliče, který byl prvním zaměstnancem korporace na Slovensku a ještě před několika lety šéfoval jejím třem pobočkám, však představuje smysl života. „Tato práce je můj život, moje rodina je Mekáč,“ říká třiapadesátiletý Bratislavan, který dnes v McDonald's pracuje jako řadový zaměstnanec. Padapapapapa, I'm lovin it.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.