Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL News: Nikotinové sáčky v zadku, agresivní opičí gang a zloději vracející věci

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci, nad kterými i rozum Járy Cimrmana zůstává stát. Právě čteš rubriku LOL News a tohle jsou ty nejvtipnější zprávy, které jsem za poslední týden objevil na internetu 👇

Mladí Skandidávci si strkají nikotinové sáčky do zadku a za předkožku

Mladí Dánové si strkají sáčky s nikotinem do zadku. Podle dánské národní televize DR se jedná o trend, který znepokojuje odborníky na zdraví. Jeden teenager, se kterým DR mluvila, vyprávěl, jak si on a skupina přátel přilepili nikotinové sáčky na předkožku svých genitálií, když byli opilí na večírku. (zdroj: Vice)

LOL News: Dívku kvůli váze neupustili na tobogán, muž s rohy má zákaz do kostela a párek v rohlíku slaví narozky

@yanhoechka

Člen loupeživého opičího gangu byl zabit poté, co zranil desítky lidí v Japonsku

Japonské úřady uvedli, že se jim podařilo zabít vůdce gangu opic, který napadal a zranil více než 50 lidí v západním Japonsku. Opičí samec byl zadržen, když se toulal na pozemcích střední školy ve městě Yamaguch. (zdroj: Japantimes)

Padělky nebereme. Zloději v Neapoli vrátili okradenému kopii luxusních hodinek

Nevšední loupež se stala na zahrádce kavárny v italské Neapoli. Zloděj během několika sekund se zbraní v ruce okradl švýcarského turistu o hodinky. Po chvíli mu je ale s omluvou vrátil jeho kolega. Ukázalo se totiž, že to byl jen padělek luxusní značky. Incident zachytily bezpečnostní kamery. (zdroj: iDNES.cz)

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.