Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Poselství angel numbers: číslo 5

Andělská čísla vídáme všude kolem sebe. Co však znamenají a jak nejlépe přijmeme jejich poselství? Dneska si řekneme něco o čísle 5.

Už jsme si stačili popsat významy andělských čísel obecně a jednotlivých čísel 1 až 4. Proto bych ti doporučovala si tyto články přečíst jako první, a poté se vrátit k tomu dnešnímu!

Poselství angel numbers: Číslo 4

@elvihradilkova

POSELSTVÍ ČÍSLA 5 - ZMĚNA

Každé andělské číslo má svůj význam a typická témata s ním spjata. Číslo pět je hlavně o změně a svobodě! Poukazuje na proměnu, svobodu, dobrodružství, pohyb kupředu a velké změny, které tě dřív nebo později neminou. Ukazuje se ti, protože ti andělé sdělují, že se tvůj život brzy změní a nejspíš začne pořádná jízda. Buď proto ready na nové výzvy a situace, buď sám*sama sebou a rozhoduj se za sebe!

Tyto změny mohou být také uvnitř tebe. Nejspíš si tě nyní vyhledává někdo*něco, kdo*co ti změní život, tvůj pohled na něj a mnoho dalšího. Také tě pětka povzbuzuje ohledně tvých rozhodnutí. Věř, že ať budeš činit jakkoliv, je to správně a Vesmír a andělé to tak chtějí. Neboj se být trošku sobecký*á a dělat to, co je tobě příjemné.

Zdroj: Pinterest

ČÍSLO 5 A VZTAHY

Pětka se objevuje všem singles, kteří si chtějí užívat! Tohle číslo je totiž o svobodě, spontánnosti a nových zkušenostech. Pokud ho vídáš, pak je to tvé znamení se seznamovat s novými lidmi, možná si stáhnout dating app a být otevřen*a novým zkušenostem. Prozkoumej nové možnosti, navaž nové kontakty a neboj zaexperimentovat!

Proč vídáme andělská čísla a co znamenají?

@elvihradilkova

FUN FACTS O ČÍSLE 5

Každé z čísel má důležité významy v našich životech, například v rámci čísla 5 máme pět smyslů, pět prstů na každé noze a ruce, pěticípou hvězdu (pentakl, pentagram), v astrologii symbolizuje pět planet, které byly objeveny jako první (Merkur, Venuše, Jupiter, Saturn a Mars). Dále pětku v astrologii spojujeme s planetou komunikace Marsem a znamením Panny. V tarotu má číslo pět Velekněz - karta silné vůle upřímnosti a spolehlivosti.

Zdroj: Pinterest