Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Proč vídáme andělská čísla a co znamenají?

Taky se někdy podíváš náhodně na telefon a vidíš 11:11? Jdeš do školy a na každém rohu tě pronásleduje číslo 4? Dnes ti povím, co to znamená!

Snad každému z nás se někdy stalo, že jsme jednu dobu všude vídali opakující se čísla. Ono to však není jen tak. Říká se jim andělská čísla a já ti dnes povím, co znamenají a jak s nimi pracovat!

Co jsou to andělská čísla?

Andělé (především naši strážní andělé) k nám promlouvají skrze tzv. andělská čísla. Pomocí nich se nám snaží sdělit nějaké poselství nebo varování, o kterém bychom měli vědět. Často se s nimi setkáváme na hodinách v telefonu, ale i v běžném životě, a to například na SPZ aut, číslech domů, cenovkách v obchodech apod. Jsou to jednoduše stále se opakující čísla. Mohou mít jednociferný tvar (např. 1, 2) nebo trojciferný (např. 444, 888).

Proč je vídám?

Pokud jsi všímavý/á a došlo ti, že určité číslo nevídáš jen tak, ale stále se ti někde opakuje, znamená to, že se tě snaží kontaktovat anděl. Ne každý si toho všímá. Ti, kterým je to jedno, nejsou ještě dostatečně uvědomělí a poselství, které se skrývá za těmito čísly, pro ně nebude příliš důležité. Avšak jestli si jich všímáš, není to žádná náhoda, andělé pro tebe mají vzkaz.

Významy jednotlivých čísel: Co se mi andělé snaží říct?

1 – Intuice

Číslo 1 signalizuje, že jsi na správné cestě. Otevírají se ti nové příležitosti a nejspíš vstupuješ i do nového životního cyklu. Dávej hlavně na svou intuici a očekávej změny!

2 – Láska

Dvojka poukazuje na dualitu. Nejsi na nic sám/sama a jsi milovaný/á. Může také naznačovat, že brzy potkáš svého vysněného partnera.

3 – Kreativita/Podpora

Pokud často vídáš číslo 3, značí to příliv kreativity a inspirace do tvého života. Probuď v sobě umělce! Andělé ti také dávají najevo svou podporu a věří v tebe.

4 – Ochrana

Pokud jsi ve stresu, bojíš se něčeho a vidíš číslo 4, andělé a vesmír ti dávají najevo, že se nemáš čeho bát. Jsi pod ochranou vyšší moci. Vše se v dobré obrátí a čekají tě lepší časy.

5 – Změna

Přítomnost čísla 5 poukazuje na změnu, která na tebe nedočkavě čeká. Očekávej změny v zaměstnání, škole, vztazích a celkově v životě. Změna nemusí vždy značit něco negativního, tak se neboj.

6 – Sebereflexe

Šestka s sebou nese potřebu sebereflexe. Teď je čas na to se zamyslet sám/sama nad sebou, nad svými rozhodnutími a životem. Je to, co teď děláš, správné? Zastav se a přemýšlej o sobě.

7 – Štěstí

Číslo sedm je nejšťastnějším číslem. Pokud často vídáváš sedmičku, andělé pro tebe mají samé dobré zprávy. Čeká tě úspěšné období, kdy se budou dít krásné věci!

8 – Balanc

Tohle andělské číslo může mít dvojí význam. Buď vše zapadá do svých kolejí, nebo budeš muset hledat rovnováhu. Ať tak či onak, nemusíš se bát, protože brzy bude vše tak, jak si přeješ.

9 – Odpuštění

Devítka může značit konec jedné kapitoly tvého života či nutnost odpuštění sobě nebo někomu jinému. Tohle číslo tě také podporuje v návratech do tvého rodného města, zaměstnání, školy, k přátelům nebo tvému ex.

Andělská čísla neber na lehkou váhu, vždy se za nimi skrývá důležitý vzkaz!