Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pop Culture News: Coachella recap a velké drama v týmu Lany Del Rey

Charlie XCX a Troye Sivan oznamují společné turné. Tate McRae a Kid LAROI potvrzují svůj vztah na koncertě a velký recap Coachella festivalu.

bring it to Europe

Charli XCX a Troye Sivan oznamují společné turné 'SWEAT' se speciálním hostem Shy Girl. Turné je zatím potvrzené pouze po severní Americe.

prepared to be broken but in a hot way

Billie Eilish oznamuje tracklist svého chystaného alba Hit Me Hard and Soft, které vychází 17. května. Album bude obsahovat 10 skladeb.

devoured

Dua Lipa zdobí obálku TIME 100 pro speciální vydaní nejvlivnějších osob světa. Dua Lipa pro TIME uvedla, že během práce na prvním albu plánovala své třetí album:

Vzpomínám si, že když jsem pracovala na svém prvním albu, dělala jsem si poznámky o tom, jaké bude mé třetí album.
Zdroj: Time

the mastermind

Týden před vydáním alba Taylor Swift "THE TORTURED POETS DEPARTMENT" Spotify nainstalovalo knihovnu v Los Angeles, ve které Taylor ukryla hned několik easter eggs, aby je navnadila na novou desku. Fanoušci z ní vyčetli mnohé, od textů až po vydání nového videoklipu.

Taylor Swift oznámila nové album The Tortured Poets Department. Co vše o něm zatím víme?

@adamsmetak_

they're the cutest

Harry Styles a Taylor Russell byli společně viděni v Japonsku.

she's coming

V Los Angeles se objevily billboardy upozorňující na nadcházející album Camily Cabello.

Zdroj: X.com/@popcrave

the duo is back

Blake Lively, Anna Kendrick a Michele Morrone natáčejí pokračování filmu A Simple Favor 2 při natáčení svatební scény na Capri v Itálii.

royal jam

Na sociálních sítích byl představen první produkt nové lifestylové značky vévodkyně ze Sussexu. Jedná se o jahodový džem americké značky Riviera Orchard.

sis will eat up

Perrie Edwards tento pátek vydala videoklip ke svému debutovému sólovému singlu "Forget About Us".

New couple alert

Kid LAROI během dublinské show oficiálně oznámil, že chodí se zpěvačkou Tate McRae.

New music

Anitta vydá své nové album Funk Generation příští pátek 26. dubna.

Zdroj: IG @anitta

COACHELLA RECAP

Lana Del Rey vystoupila jako hlavní headliner na kalifornském festivalu, kde si na podium jako speciálního hosta pozvala Billie Eilish. S tou zazpívala jak své vlastní písně, tak i píseň Eilish zvanou Ocean Eyes. Po vystoupení poděkovala na svém IG jejímu týmu, ale také zmínila jejího tour manažera, který pár týdnů před vystoupením odešel bez jakýchkoliv důvodu z týmu, a to po společných 15 letech.

Děkuji Emily za to, že se ujala role tour manažera, když Pete po 15 letech bezdůvodně skončil, protože ho bolelo, že jsem dostala 10 motorek zdarma od Wallyho a náhodně se rozhodl, že je spíš scénograf, než tour manažer... Nikdy mi nezavolal, asi nikdy nezavolá. Přesto jsem za těch 15 let vděčná. Bez obav - 37 dní bylo víc než dost času na to, abychom dali dohromady celý headlinerský set úplně sami. Vůbec to nebylo stresující.

Doja Cat vystoupila jako první rapperka, která byla headliner festivalu Coachella. Zapsala se tak do historie festivalu.

Svůj set měla i zpěvačka Sabrina Carpenter, která jen pár dní před vystoupením vydala nový singl Espresso. Internetem ihned obletělo video, jak zpěvačka při vystoupení mává na svého nynějšího přítele, Barryho Keoghana, během svého vystoupení.

Katy Perry vystoupila jako surprise host během setu Mii Moretti na pódiu Do LaB. Celkový seznam umělců, kteří překvapivě vystoupili během setů Coachella, je: Olivia Rodrigo, Billie Eilish, Shakira, Kesha, Will Smith, Justin Bieber, Wizkid, WILLOW, Sky Ferreira, Nelly Furtado, 21 Savage, A$AP Rocky, Becky G, Paris Hilton, Nile Rodgers, Jowell & Randy, De La Ghetto, Arcángel, Dominic Fike.

Zdroj: X.com/ Jamal Aid

Na festivalu v Palm Springs zazářilo i několik páru včetně Taylor Swift a Travise Kelceho a Rihanny a Asap Rockyho.

Na to, co hvězdy vynesly na letošní ročník se mrkni ve Fashion News rubrice:

Fashion News: Coachella fits, Gigi Hadid pro Miu Miu a novinka od Mugler

@michaela__halova

MEME OF THE WEEK