Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Fashion News: Coachella fits, Gigi Hadid pro Miu Miu a novinka od Mugler

Odchod Roberta Cavalliho, nová Miu Miu kabelka, první kolekce bot značky Mugler a ty nejstylovější outfity týdne nejen z Coachelly- to, a mnohem více se dozvíš v dnešních Fashion News.

News

Odchod Roberta Cavalliho

Tento týden se svět rozloučil s jednou z největších osobností italské fashion. Ve věku 83 let zemřel návhrář Roberto Cavalli. Proslavil se spolupracemi s hvězdami jako Brigitte Bardot nebo Sophie Loren. Jeho styl byl nepřehlédnutelný, na červené koberce posílal hvězdy v šatech s leopardím potiskem, džínách zdobených drahokamy, saténových korzetech a dalších křiklavých fitech.

Miu Miu IT bags s Gigi Hadid

Značka Miu Miu vždy dokáže získat pro své kampaně nejznámější osobnosti módního průmyslu - a ani ta poslední nebyla výjimkou. Múzou pro reklamu na kabelky pro rok 2024 se stala Gigi Hadid. Snímky, které jsou popsány jako „óda na barvy, ženskost a módu“, pořídil světoznámý fotograf Steven Meisel.

Dior icons

Robert Pattison zazářil v kampani pro značku Dior a stal se jednou z tváří mužské kolekce Dior Icons. Kousky jsou nadčasové a vytvořené pro kapsulový šatník.

Značka Mugler vydává svoji první kolekci bot

Kreativní ředitel značky Mugler, Casey Cadwallader, navrhl první kolekci bot. Tato ready-to-wear kolekce je dostupná exkluzivně online a nabízí krásné kousky na podpatku inspirované ostrými architektonickými liniemi.

Coachella fits

Máme za sebou i první víkend proslulého hudebního festivalu Coachella, který probíhá v kalifornské poušti v Palm Springs. Na akci se objevují jak A-list celebrity, tak i influenceři, kteří předvádí své nejkreativnější fits. Nech se inspirovat jejich outfity na nadcházející festivalovou sezonu.

Rozhovor: Realita Coachelly: „Obchod s lidmi je tu běžný.“

@martinastrel

#Outfitsoftheweek

Is this my Pinterest board? Influencerka Valentýna Procházková ve 3 jarních outfitech skvěle zkombinovala tenisky Adidas Samba, Gazelle a Spezial, které jsou teď úplně všude!

Rihanna dala zelenou již rozběhlému trendu s leopardími potisky, když se objevila ve full leopardím outfitu na večeři v Los Angeles. A jako obvykle si celý trend přisvojila, and we're obsessed.

Leopard print is back! Tady je 5 způsobů, jak ho nastylovat

@martinastrel
+

Michaela Halová a Martina Střelecká

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.