Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Taylor Swift oznámila nové album The Tortured Poets Department. Co vše o něm zatím víme?

Zpěvačka svoji jedenáctou studiovou desku oznámila během acceptance speech na Grammys, když přebírala cenu v kategorii best pop vocal album.

Secret, she kept for two years

„Chtěl bych poděkovat svým fanouškům tím, že jim prozradím tajemství, které jsem držela poslední dva roky – moje nové album vychází 19. dubna. Jmenuje se The Tortured Poets Department,“ řekla před jásajícím publikem. Hned z backstage pak publikovala na svůj instagram cover právě ohlášeného alba.

Fanoušky a fanynky teasovala dopředu

Fans Taylor Swift byli na ohlášení nového projektu připraveni – zpěvačka si jen pár hodin před slavnostním večerem na Grammys změnila profilové obrázky na svých sociálních sítích. Očekávalo se, že oznámí re-recording alba Reputation (Taylor’s Version).

Její web krátce předtím spadl a ukazoval Error 321 Backend fetch failed, což je chybový kód, který se dříve objevoval na faxu se špatným připojením k telefonní lince. Spekulovalo se, že jde o narážku na text „I'm sorry, the old Taylor can't come to the phone right now“ z tracku Look What You Made Me Do právě z alba Reputation.

Pod ním si lidé mohli přečíst neexistující slovo hneriergrd, které dešifrovali jako red herring, což je označení pro zavádějící zprávy.

Zdroj: Taylor Swift website

Spekulace o ohlášení re-recordingu podpořil také černobílý outfit, který na award show zvolila nebo šest řetízků na jejím náhrdelníků, což si swifties vyložili jako narážku na šesté studiové album. Nakonec bylo ale všechno jinak.

Album si můžeš objednat už teď

Nové album má obsahovat 16 písní a bonusový track s názvem The Mancuscript. K dostání k předobjednávce je už nyní na zpěvaččině webu. Deska vyjde hned na několika nosičích – jako CD, kazeta, vinyl, ale i digitální album a k dostání bude samozřejmě i speciální sběratelské CD s dvacetistránkovým bookletem, fotografiemie, sběratelskými kartami, záložkou či magentkou,

Deska vyjde už 19. dubna, v průběhu Eras Tour. Zatím není jasné, zda na koncertech zazní i písně z nového alba.

Další rozruch kolem Taylor Swift se očekává už tento víkend během Super Bowlu, kde se spekuluje, zda se na zápase ukáže jako podpora jejímu partnerovi Travisi Kelcemu.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.