Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pokud miluješ The Sims, budeš milovat i tyhle hry

Máš rád/a hry, ve kterých si můžeš hrát na virtuální život, třeba jako jsou právě The Sims? Jestli ano, tyhle herní tituly si zamiluješ.

Animal Crossing

Animal Crossing je simulátor života vydaný společností Nintendo. Za touhle povedenou sérií stojí Katsuya Eguchi a Hisashi Nogami. Ve hře je hráč člověkem, který žije ve vesnici obývané různými zvířátky, a celý herní svět nabízí nespočet činností jako rybaření, chytání brouků či sbírání zkamenělin. Hra je oblíbená pro svou skvělou hratelnost a simulaci skutečného plynutí času.

Zoo Tycoon

Kdo zná The Sims, určitě mu neunikla ani série Zoo Tycoon. Tenhle simulátor zoologické zahrady patří k jedněm z nejoblíbenějších herních titulů vůbec. Hráč se chopí role ředitele zoo, pak už jen staví, staví a kochá se krásami fauny a flory. Hra obsahuje také nespočet dodatků, které obsahují třeba dinosaury, vodní zvířata nebo pravěká zvířata. V roce 2019 navíc vyšel její nástupce s názvem Planet Zoo, který nabízí další nové možnosti hraní. Jestli jsem u nějaké hry strávil hodiny, je to právě Zoo Tycoon.

Nejočekávanější hry příštího roku!

@kulhak_

Cities: Skylines

Dřív bylo králem Sim City, teď je tu Cities: Skylines. Zajímalo tě někdy, jaké to je si postavit svou vlastní metropoli? Se Cities: Skylines to můžeš vyzkoušet! Ve hře se totiž podílíš na plánování města, stavbě ulic, můžeš korigovat daně i veřejné služby či upravovat rozpočty. Cokoliv, co si představíš, je v Cities: Skylines možné. Za mě se jedná o jednu z nejlepších sandboxových her posledních let.

Nové herní tituly na starém železe? Vyzkoušel jsem Google Stadia

@yanhoechka

Second Life

Second Life je online multimediální platforma, která umožňuje vytvořit si avatara a poté komunikovat s ostatními uživateli a obsahem vytvořeným uživateli v online virtuálním světě pro více hráčů. Je to trochu zvláštní, je to trochu ujetý a vývojáři navíc tvrdí, že se nejedná o hru, ale o opravdový virtuální život.

Planet Coaster

Co takhle postavit si zábavní park? Planet Coaster je budovatelská a manažerská simulační videohra vyvinutá a vydaná společností Frontier Developments pro Microsoft Windows. Hráč se, stejně tak jako například v Zoo Tycoon, chopí role stavitele zábavního parku. Nutno podotknout, že možnosti jsou opravdu obrovské a meze v kreativitě se nekladou.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.