Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejočekávanější hry příštího roku!

Ať už jsi profesionální gamer, nebo jsi naposledy hrál/a třeba The Sims na základce, rok 2023 nabízí hned několik očekávaných videoherních novinek, ze kterých si vybere opravdu každý! Jaké ohlášené tituly ti nesmí uniknout?

Assassin's Creed Mirage

Ubisoft vsází na jednu ze svých vlajkových lodí, a celkem nepřekvapivě tak přichází s novinkou doplňující ságu assassinů. Tentokrát podle slov vývojářů ale představí hru, která se vrací ke kořenům maskovaných zabijáků. Nabídne údajně menší mapu, ale o to propracovanější příběh z prostředí prvních dvou dílů, takže o dávku nostalgie by mělo být postaráno. Mirage by mělo být dostupné na počítače, PS4, PS5 a Xbox X/XS. No, nezbývá nic než držet palce!

Hogwarts Legacy

Fanoušci Harryho Pottera se můžou těšit na únor příštího roku. Hogwarts Legacy je připravovaný RPG s otevřeným světem z franšízy J. K. Rowling. Děj se má odehrávat 100 let před příběhem Harryho, ale nabídne známá místa i některé postavy z fiktivního světa. Hru si navíc zahraješ v podstatě na všem, od počítače až po Nintendo Switch.

Marvel's Spider-Man 2

Poté, co se poslední Spider-Man Miles Morales stal jednou z prvních her na PS5 a předčil všechna očekávání skvělou hratelností i grafickým zpracováním, ohlašuje Sony pokračování. Novinka bude tentokrát exkluzivně na PS5, majitelé starších konzolí si tak bohužel nezahrají. K vidění je zatím pouze trailer, takže na gameplay si musíš počkat, ale vývojáři slibují znovuotevřený svět.

Resident Evil 4 Remake

Hororová klasika vyjde podle tvůrců konečně příští rok, přesněji 24. března. Přestože podle názvu by se mělo jednat o remake, zatím trailery napovídají tomu, že hra prošla nejenom grafickými, ale také rozsáhlými dějovými úpravami. Připomíná tak spíš nový díl. Titul bude dostupný na PC, PS4/5 i Xbox. Na oplátku za dlouhé čekání tvůrci chtějí nabídnout děsivou podívanou, která má být poklonou původnímu kultovnímu RE4. Mimochodem pro fanoušky hororovky Dead Space bude stěžejní leden – vychází totiž remake jedničky!

Diablo 4

Znova si otestuješ svoje nervy. Po několikanásobných odkladech nestojí Diablu nic v cestě. Vývojáři zveřejnili hned několik záběrů ze hry a ladí detaily, současně slibují větší možnosti v týmovém hraní a otevřený svět. Novinka zatím vypadá dost slibně a ponuře, jak mají ostatně fanoušci série rádi! Dostupné na PC, PS, Xbox.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.