Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Pisces season: Probuď v sobě kreativního ducha a své srdce

Dnes si zajásají všechny Ryby: nastává totiž pisces season!

Období Vodnáře střídají Ryby s Pisces season. Období Ryb začíná 19. února, někdy se ale uvádí až 21. Já proto zvolila zlatou střední cestu a to 20 února. Konec nastane 20. března, kdy Ryby vystřídá Beran.

Charakteristika znamení Ryby

Ryby jsou jakožto klasické vodní znamení velcí snílci a dalo by se říct, že plavou ve své hlavě, myšlenkách a snech. Jsou hodně citlivé znamení a časté je pro ně bohužel zklamání v lásce. Ryby se vyznačují empatií, romantičností, trpělivostí a dobrou intuicí. Tito lidé milují umění ve všech podobách od hudby, přes literaturu, focení až po filmy.

Zdroj: Pinterest

I přestože jsou klidné znamení, vášeň je pro ně taky důležitá. Co se vztahů týče, dívají se na svět skrz růžové brýle, nehrnou se do vztahů, ale láska je pro ně velmi důležitá. Jsou stálé, věrné a rády o někoho pečují.

Ryby mají dobré vztahy s Rybami, Raky, Býky a Pannami.

Jejich kameny jsou např. akvamarín, opál, jaspis a olivín.

Celebrity narozené ve znamení Ryby: Rihanna, Justin Bieber, Olivia Rodrigo a Madison Beer.

Více se o Rybách dozvíš tady: 👇

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Ryby

by @elvihradilkova

Otevři své srdce!

V jaké energii se ponese každé astrologické období, většinou poukazuje charakteristika daného znamení. A tentokrát můžeme očekávat měsíc plný lásky - ať už sebelásky, lásky v rodině nebo mezi přáteli tak samozřejmě i partnerské lásky. Neboj se říct, co si myslíš a co cítíš, teď je ten pravý čas dát najevo své city a otevřít srdce. Celé období bude také velmi emotivní a nediv se, když budeš plakat více, než kdy jindy. V Pisces season máš perfektní šanci začít nový vztah.


A malém bych zapomněla, jako správná Ryba si nezapomeň romantizovat svůj život!

Zdroj: Pinterest


Sebeláska bude také velkým tématem. Pisces season je hlavně o TOBĚ! V následujícím měsíci dej prostor sobě, svým koníčkům, touhám a snům. Se sněním se pojí i manifestace – teď máš skvělou příležitost do svého života přivolat něco krásného!

Jelikož bude následující měsíc především o tobě a tvých pocitech, dbej také na tvé mentální zdraví. Praktikuj meditace, relaxační cvičení, dechová cvičení, sportuj anebo zkrátka dělej to, při čem si vyčistíš hlavu a co nejvíc pomáhá právě tvému mental health.

Zdroj: Pinterest

Probuď svého kreativního ducha!

Ryby jsou jedny z nejkreativnejších znamení a tebe tato energie také ovlivní. Pisces season je jako dělaná na to začít nějaký nový kreativní projet nebo koníček. Je to skvělý čas na tvoření! Hledej inspiraci všude kolem sebe a popusť uzdu fantazii.

Tipy, jak přežít Pisces season:
  • V záležitostech vztahů se řiď srdcem.
  • Mysli na self care a tvé mentální zdraví.
  • Kup si něco hezkého.
  • Neber si věci příliš osobně.
  • Vyslechni své přátele a pomoz jim, když bude potřeba. 
  • Tvoř.
  • Zajdi si na rande.
  • Jednou týdně zkus meditaci.
  • Popusť uzdu fantazii.

Znamení zvěrokruhu a jejich red flags

by @elvihradilkova