Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Ryby

Narodil/a ses ve znamení Ryb a zajímá tě, které znamení se k tobě hodí nejvíce? A se kterým by sis raději neměl/a nic začínat, protože ti zlomí srdce? Tohle a ještě více se dozvíš v dnešním článku.

Ryby jsou vodním znamením, a to z nich dělá citově založené jedince. Dovolila bych si říct, že žádné znamení nemiluje tolik jako Ryby. Jejich láska je čistá, něžná a většinou od svého partnera nečekají nic na oplátku. Touží najít svou spřízněnou duši a strávit s ní celý život. Ryby jsou citlivé a ve vztazích rády nosí růžové brýle. Kvůli nim nevidí v partnerovi to špatné a často skončí zneužity a citově vydírány.

Na druhou stranu jsou skvělými manipulátory. Když nedostanou, co chtějí, začnou partnera citově vydírat, aby si ho udržely. Kromě toho bývají na partnerovi zavislé. V sexu jsou spíše pasivnější, ale zároveň rády chodí do extrémů a užívají si ho na maximum.

BERAN X RYBY

Beran a Ryby jsou naprosto odlišná znamení a shoda mezi nimi nejspíš nastane náhodou. Teoreticky by jim to mohlo fungovat krátkodobě, ale na hlubší citové pouto to nevidím. Beran je příliš agresivní a prudký oproti něžné Rybě. Neustále se chce hádat, čímž Ryby velmi trpí. Tito dva spolu prožijí intenzivní románek, ale nikoliv vztah.

Back to school kameny, které nesmí chybět ve tvé tašce!

@elvihradilkova

BÝK X RYBY

Ryby s Býkem prožijí spousty krásných chvilek. Rybám se líbí Býkova uzeměnost, starostlivost a schopnost materiálně zajistit pár (a rodinu). Mohli by prožít pěkný vztah, pokud oba přestanou žárlit na každého, kdo se na jejich partnera jen podívá. V tomto spojení je mnoho pozitivních i negativních aspektů, proto se budou muset snažit, aby jim vztah vydržel i dlouhodobě.

BLÍŽENCI X RYBY

Zde Ryby narazí. Žárlivé Ryby budou přímo trpět s nestálými Blíženci. Ryby by nejraději byly celé dny ponořené ve svých myšlenkách a nedělaly nic crazy, zatímco Blíženci chtějí být pořád někde a něco dělat. Povaha Blíženců nesmírně ruší vnitřní klid Ryb a Ryby se necítí v jejich vztahu comfy. Vodní znamení má neustálý strah z opuštění, a tak raději samo navrhne rozchod.

RAK X RYBY

Setkání dvou vodních znamení znamená jediné – soulmates. Obě znamení jsou citově založená a touží po partnerovi na celý život, kterého možná právě našla! Rybám se zamlouvá ochranářská povaha Raka. Jejich vztah bude plný krásných gest lásky, doteků a nekonečné péče. Jediným problémem může být žárlivost obou znamení. Bude jim spolu dobře a budou si rozumět i v sexu.

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Vodnář

@elvihradilkova

LEV X RYBY

Ryby nebudou od začátku zvládat egoistického Lva a jeho dramatičnost. Jelikož jsou empatické a citově založené znamení, tak se budou Lvovu povahu snažit pochopit, avšak marně. Ryby rády mluví o svých citech, a to se Lvem nejde. Nejspíš spolu nebudou mít mnoho společných témat a zájmů, proto se také brzo jejich cesty rozdělí a nezůstanou ani přáteli.

PANNA X RYBY

Vztahu Ryb a Panny dávám velkou naději. Ryby touží po partnerovi na celý život, partnerovi, který je zajistí jak materiálně, tak citově, a právě toho mohou najít v zemském znamení Panny. Panny jsou od přírody dominantnější a Ryby submisivnější – jeden z mnoha důvodů, proč jim to bude klapat. I když si Panna neodpustí občasné pichlavé poznámky, Ryby jsou s ní spokojeny.

VÁHY X RYBY

Z nějakého důvodu se k sobě tato znamení neustále přitahují, i když jsou poměrně dosti odlišné povahy. Co je však spojuje, je láska k umění, módě, snění a drahým věcem. Jejich první rande bude nejspíš někde v kině nebo divadle. Mají odlišné pohledy na život a hodnoty, avšak vždy najdou kompromis. Spojení Ryb a Vah bývá často mezi umělci, protože se navzájem inspirují.

FOMO DÁRKY: Astro edition

@elvihradilkova

ŠTÍR X RYBY

Ryby budou od samého začátku přitahovány tajemností Štíra. Jakmile se pustí do vztahu a poznají jeho povahu, začnou se bát, protože to na ně bude too much. Každopádně tyto znamení mají mnoho společného – od touhy po lásce až po občasnou manipulaci. Ve vztahu budou jednou nahoře a jednou dole, ale vydrží jim to opravdu dlouho. Sex se Štírem bude pro Ryby nezapomenutelný.

STŘELEC X RYBY

Obě znamení jsou duchovně založená a jsou rozenými daydreamers. Ryby si se Střelcem užijí spoustu zábavy, protože je Střelec více akční a bude je brát na různé výlety, akce, výstavy, koncerty a randíčka. Povaha Ryb Střelce naprosto okouzlí a bude s nimi chtít trávit co nejvíc času. Tato dvě znamení spolu stoprocentně zažijí krásný vztah, který může trvat i několik let.

Jaké znamení má používat jaký parfém?

@elvihradilkova

KOZOROH X RYBY

Vztah Kozoroha a Ryb může být problematický a plný překážek, protože si k sobě nemůžou najít cestu. Vždy bude jeden z páru více zamilovaný a bude do vztahu dávat víc. Obecně by se k sobě však tato znamení hodila, protože obě touží po určité stabilitě, spokojeném vztahu a zázemí. Navzájem se doplňují. Empatické Ryby tu budou vždy pro Kozoroha, ale nejsem si jistá, jestli i on pro ně. Každopádně s trochou snahy by spolu tato znamení mohla být.

VODNÁŘ X RYBY

Jakmile Ryby uvidí Vodnáře, řeknou si, že potkaly toho pravého. Na první pohled se zdá, že Vodnář je vše, co kdy Ryby chtěly, a zamilují se až po uši. Vodnář to ze začátku nebude chápat a bude pro něj těžké se do vztahu ponořit, ale po nějaké době se mu to povede. Problémem tohoto vztahu by mohla být Vodnářova chladnost. I když se jejich životy liší, najdou společnou řeč a povedou stabilní vztah.

RYBY X RYBY

Ryby s Rybami si rozumí naprosto nejlépe! Jelikož jsou téměř stejné povahy, dokážou se dokonale pochopit, ví, co ten druhý potřebuje a jak se navzájem sbalit. Těžko Ryby najdou někoho lepšího, kdo by s nimi vydržel tak dlouho a byl jim naprosto oddaný jako právě další osoba stejného znamení. Rády tráví hodiny plánováním společné budoucnosti, a dokonce i rodiny.