Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Opilý řidič vjel v Bratislavě do skupinky vysokoškoláků, čtyři zemřeli, další bojují o život

Slovenskem otřásla v neděli večer tragédie. V centru Bratislavy zemřeli čtyři vysokoškolští studenti poté, co do nich na zastávce MHD vjel opilý řidič. Další lidé jsou s vážnými zraněními v nemocnici.

Řidiče, který byl ve voze spolu s opilým spolujezdcem, policie zadržela. Podle policejního prezidenta Štefana Hamrana nadýchal 1,6 promile a vystupoval agresivně vůči policistům i zdravotníkům, informuje ČTK. Šéf policie navíc uvedl, že na místě nehody nejsou zřejmé stopy po brzdění.

Tragickou událost zachytila bezpečnostní kamera. Na záznamech, které mají k dispozici slovenská média, je možné vidět, že auto vjelo do skupinky lidí ve vysoké rychlosti.

Slovensko řeší případ brutální šikany. V Česku se s ní setká více než polovina žáků

by @yanhoechka

Incident si bohužel vyžádal životy čtyř vysokoškoláků, dva bojují v nemocnici o život a další dva mají středně těžká zranění. Podle slovenského ministra vnitra Romana Mikulce někteří z nich měli dnes poprvé nastoupit na vysokou školu.

Aktualizace: Nedělní nehoda na autobusové zastávce v Bratislavě má pátou oběť. V nemocnici podle policie podlehla zraněním 21letá dívka.

Vše se stalo zhruba v půl 11 večer na vytížené autobusové zastávce, ze které spoje MHD pokračují například na největší bratislavské sídliště Petržalka či do studentského městečka v Mlynské dolině.

Soustrast pozůstalým vyjádřili vrcholní slovenští politici. Premiér Eduard Heger stejně jako prezidentka Zuzana Čaputová zároveň zdůraznili že alkohol za volant nepatří.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.