Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Opat04 je opět LIVE. Čeká ho slavný comeback nebo další zklamání?

11 dlouhých měsíců Opat nestreamoval. Pro některé klid na duši, pro některé životní utrpení. Tak či tak, čekání je u konce. Opat je zpátky a slibuje pravidelné streamy. Bude jeho návrat úspěšný, nebo skončí opět pod banem?

Nejdříve se společně vráťme o několik měsíců zpátky, do 28. února 2021. To byl totiž poslední den, kdy jsme mohli Dana alias Opata vidět živě. Ten den dostal na Twitchi ban za neúmyslnou nahotu, a jelikož to nebyl jeho první prohřešek, musel svoje streamování přerušit. 

Od té doby jsme Opata moc neviděli. Nebyl stream, nevydal skoro žádné video a na sociálních sítích jsme se toho, kromě občasného instastory, taky moc nedozvěděli. Tedy až doteď. 

10. ledna 2022 zapnul Opat na YouTube stream, který nikdo nečekal. Trval 18 minut, ze začátku si Dan povídal s lidmi, kteří na jeho živé vysílání přišli. Pak začal být víc emoční a se slzami v očích mluvil o svých problémech a svěřoval se s věcmi, které ho trápí. Vysílání ukončil se slovy, že se za všechno moc omlouvá. Nikdo nevěděl, co bude dál.

Uběhlo pár dní a Opat byl opět LIVE. Tentokrát s úsměvem na tváři a s dobrými zprávami pro fanoušky. Ohlásil, že má v plánu začít znovu pravidelně streamovat – tentokrát ale na YouTube, jelikož jeho ban na Twitchi stále trvá. Jak slíbil, tak udělal. Svoje fanoušky nezklamal a již pár dní pravidelně streamuje.

Na streamy si založil nový YouTube kanál, který má aktuálně přes 44 tisíc odběratelů a každým dnem roste.

Streamy probíhají ve večerních hodinách a atmosféra je poklidná (pro pravidelného diváka možná až moc, ale když zapne lolko a v týmu se objeví 0/10 spoluhráč, je starý Opat zpátky). Povídání s chatem, příběhy z posilovny nebo již zmiňované lolko, na to všechno se můžeme těšit.

Jak dlouho tyto pravidelné streamy vydrží, netuší ani sám Opat. Zda ho čeká úspěšný comeback nebo další rychlé zklamání, ukáže až čas, ale jak by řekl Dan: „LET'S GO AND LET'S GO!“ 

Tvůj názor na Opata?
50%
Nemám ho rád👎
50%
Mám ho rád!