Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nový Effaclar DUO+M tě zachrání od akné!

Najít ty správné produkty pro tvou pleť, které jsou kvalitní, účinné a zároveň i udržitelné, může být složité. Pokud máš problematickou pleť a chceš od své skincare to nejlepší, sáhni po novém Effaclar DUO+M od La Roche-Posay.

Bojovala jsem s problematickou pletí a bylo to pro mě peklo na zemi. Nejvíce mi pomohl až produkt od značky La Roche-Posay Effaclar DUO+M, který má teď nové, lepší složení.

Akné je často spojováno s pubertou a dospíváním, jelikož jím trpí kolem 80 % dospívajících. Nevyhne se mu ale ani zhruba 40 % dospělých – ne nadarmo je Acne vulgaris považováno za nejrozšířenější kožní problém.

Zdroj: La Roche-Posay

V čem je teď Effaclar DUO+M lepší ?

Díky novým vědeckým poznatkům a technologiím se podařilo proniknout hlouběji do kožního mikorbiomu, který převažuje a způsobuje nerovnováhu mikrobiomu a vznik nedokonalostí pleti.

Díky novým poznatkům La Roche-Posay představuje nevídaný přístup k akné. V novém složení Effaclar DUO+M jsou obsaženy 4 aktivní látky:

  • Účinná látka Phylobioma
  • Niacinamid
  • Procerad TM
  • Aqua posae filiformis
Zdroj: La Roche-Posay

Vylepšené složení bylo testováno na 17 000 pacientech, ve věku 10–79 let, takže je safe a vhodné pro každou věkovou kategorii a zároveň i všechny typy pleti. Zároveň je vhodný i pod make-up.

Produkt zlepšuje strukturu pleti, což je velmi důležitá vlastnost při boji s akné. Zároveň redukuje nedokonalosti, zarudnutí, černé tečky, póry a přebytečný kožní maz. Zlepšení jde navíc vidět už po osmi hodinách. Na jaké výsledky se tak můžeš těšit? 👇

  • O 66 % méně pupínků
  • O 44 % méně černých teček
  • O 45 % méně jizev

Akné, jeden z pilířů krásy

by @markysuch

Jak správně doplnit tvou skincare rutinu?

Výběr produktů ve tvé rutině je individuální, ale jedna věc je jasná, nikdy není dobré mít zbytečně moc produktů, které spolu ani nesouvisí.

Zdroj: La Roche-Posay

Kromě Effaclar DUO+M je dobré svou rutinní péči doplnit čistícím pěnícím gelem od La Roche–Posay. Čištění při problémech s pletí je totiž jedna z nejdůležitějších věcí. I tento gel má nové lepší složení, které obnovuje rovnováhu aknózní pleti, udržuje Ph a neničí kožní bariéru.

Ekologické balení

O skvělém novém složení už víš, ale jestli ti záleží i na naší planetě, oceníš i fakt, že se značka La Roche–Posay dostala na udržitelné stupnici do nové třídy z B na A (A nejlepší, E nejhorší). Stupnici vytvořila společnost L'Oreál a díky ní uvidíš celkovou uhlíkovou a vodní stopu produktu. Zároveň nové i ekologičtější balení nabízí také čistící gel se znovu doplnitelnou náplní, která snižuje množství plastu o 73 %.

Zdroj: La Roche-Posay

Moje zkušenost s akné

by @luciezicklerova

Sama jsem si tím rok procházela, takže kdyby sis o tom chtěl/a s někým promluvit, určitě mi napiš!

.