Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Domi Alagia a Ben Cristovao: Hodí se k sobě podle astrologie?

Na českém internetu se šušká, že by nejnovější pár mohli tvořit influencerka Domi Alagia a zpěvák Ben Cristovao. Co na jejich možný vztah říká astrologie?

Nedávno se influencerka Domi Alagia objevila v klipu Bena Cristovaa. V songu dokonce Ben zpívá „face, jak Alagia“ a vypadá to, že to mezi nimi jiskřilo i na place. Co je na tom pravdy však ví jen oni, ale let's have some fun a pojďme se podívat na to, jakou mají tito dva astrologickou kompatibilitu a jestli se k sobě hodí.

Domi: 11. května 2005

Ben: 8. června 1987

Kompatibilitu budu posuzovat na základě slunečního a měsíčního znamení a znamení Venuše, Marsu. Disclaimer: Astrologická kompatibilita samozřejmě není 100% směrodatná a záleží i na jiných faktorech.

Nikos a Kika: Hodí se k sobě podle astrologie?

@elvihradilkova

NAPROSTO ODLIŠNÁ SLUNEČNÍ ZNAMENÍ

Jako první vždy začínám u Slunečních znamení, Domi se narodila v zemském znamení Býka a Ben ve vzdušném Blíženci. Nalijme si čistého vína, tohle absolutně není match! Býci mají rádi klid a od svého partnera vyžadují stálost, spolehlivost a oporu a Blíženec nezvládne ani jedno. Blíženci jsou extrémně nespolehliví a nevíš, s jakou náladou se zítra probudí, a to narušuje zajetou rutinu Býka. Zpočátku se tito dva mohou doplňovat a leccos se od toho druhého naučit, ale overall se k sobě na rovině Slunečního znamení vůbec nehodí. Naštěstí však máme i jiné aspekty, ve kterých je to o poznání lepší!

DEEP KONVERZACE A POROZUMĚNÍ CITŮM DRUHÉHO ZAJISTÍ MĚSÍČNÍ ZNAMENÍ

Match se nám začíná vybarvovat u Měsíčních znamení našeho nového potencionálního páru. Měsíc je „planetou“ citů a poukazuje na to, jak prožíváme různé životní situace, a vypovídá o našem nitruMěsíc od Domi se nachází v Blížencích, což je samo o sobě poměrně zajímavá pozice, ale krásně ladí s Benovým Sluncem v Blíženci. I když se Domi narodila v Býku a dělá jí někdy problém porozumět rozlítanému Benovi, dokáže pochopit jeho emoce a motivy. Po dlouhých konverzacích oba zjistí, že jejich nekompatibilní Sluneční znamení nemusí být překážka.

Benův Měsíc se nachází ve Štíru a let me tell you something! Tato pozice své emoce prožívá někdy až příliš, tíhne k negativnímu mindsetu a má sklony k žárlení. No worries, protože pozitivní Měsíc v Blížencích od Domi ho dokáže rozveselit a přivede slunce do jeho nejtemnějších dní! No, a jelikož má sklony k žárlení a Domi, jakožto Býk, bude velmi věrná partnerka, Ben nemusí mít žádné obavy.

KLÍČOVÉ POSTAVENÍ JEJICH VENUS SIGNS

Jestli je něco na tomto spojení DOKONALÉ, tak to, že Venus sign od Domi je stejný jako Sluneční znamení Bena (Blíženci) a naopak. Venus sign Bena je stejný jako Sluneční znamení Domi (Býk). Venuše je planetou lásky a říká nám, jak daný člověk miluje, přistupuje ke vztahu a jakého partnera vyhledává. To, že mají takto propojené Venus a Sun signs, je za mě celkem rarita a tito dva se hledali, až se našli. Znamení, ve kterém máme Venuši, totiž prozrazuje, jakého člověka potřebujeme do vztahu. Takže pokud má Domi Venuši v Blíženích, vyhledává právě Blížence.

Již zmíněná Venuše v Blíženci od Domi je posilněna jejím Měsícem v Blíženích a její love language a vyjadřování citů je Benovi velmi blízké. Domi je nejspíš velmi opatrná, co se týče lásky, a komunikace ve vztahu je pro ni extrémně důležitá. S tímto postavením Venuše v kombinaci se Sluncem v Býku ráda flirtuje.

Benova Venuše v Býku ho naštěstí lehce uzemní, a nebude tak moc crazy. Ve vztazích hledá stabilní partnerku, kterou Domi stoprocentně je. Na základě tohoto postavení je Ben elegán a svou partnerku rád bere na rande do fancy restaurací a rozmazluje ji a to Domi jakožto Býk velmi ocení!

PERFEKTNÍ SHODA V MARS SIGNS

Na krásné vlně pokračujeme i s Mars signs. Mars je v partnerském horoskopu především planetou sexu a sexuální energie mezi partnery, a proto jej nemůžu vynechat. Kromě toho poukazuje na to, kam a do koho vkládáme naši energii. Jak Ben, tak Domi mají Mars ve vodním znamení, což znamená, že oba rádi vkládají svou energii a volný čas do jim blizkých lidí (rodiny, přátel, partnerů). Zároveň jsou to něžné duše, a co se týče sexu, tak mají nejspíš stejný styl a souzní spolu. Vzniká mezi nimi porozumění a v posteli se jim líbí stejné věci. Oba dva jsou snílci a chtějí trávit co nejvíce času se svou drahou polovičkou. Pozor však na citové vydírání a manipulace, kterými jsou vodní znamení známá!

HODÍ SE K SOBĚ?

Nejdřív to vypadalo, že Býk Domi a Blíženec Ben si v životě nemohou rozumět, ale po analýze jejich birth charts můžu s klidným srdcem říct, že ANO, HODÍ SE K SOBĚ! V partnerských horoskopech jsou důležité především Měsíční znamení a znamení Venuše a Marsu, u kterých jsme mohli vidět, že jim notují. Jeden druhého dokáží pochopit na emocionální úrovni, naslouchají si, krásně se doplňují, do ničeho se nenutí a líbí se jim stejné věci jak v posteli, tak v milostném životě obecně. Jsem úplně nadšená z jejich Sun/Venus kompatibility a pokud tito dva spolu ještě nechodí, tohle je jejich znamení, aby to zkusili!