Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nemůžeš spát a máš noční můry? Zkus si koupit tyhle krystaly

Taky máš poslední dobou problémy se spaním a nic ti nepomáhá? Co vyzkoušet alternativu v podobě léčivých krystalů?

O kamenech je známo, že mají velmi silnou a léčivou energii. Samozřejmě se nemůžeme léčit jen a pouze pomocí barevných kamenů, ale můžeme je brát jako takový bonus. Dnes ti chci představit pár krystalů, které ti pomohou při nespavosti a nočních můrách.

1. ČAROIT

Čaroit je velmi silný a ojedinělý kámen, který se nachází pouze v Rusku v okolí řeky Čara. Můžeš ho využívat při meditaci, kdy při položení na čelo po nějakém čase najdeš své pravé já. Ale především je to kámen pro klidné spaní. Po dlouhém dni plném stresu polož čaroit pod polštář. Dále pomáhá zmírnit křeče a vnitřní napětí, což je přesně to, co nám může v klidném spánku bránit. Čaroit také umí vytvářet velmi živé a crazy sny!

Zdroj: Pinterest

2. AMETYST

Za mě jeden z nejužitečnějších krystalů ever je ametyst. Tento krásně fialový krystal snižuje stres a úzkost, která tě v noci nenechá spát. Jeho energie tě vyrelaxuje a zklidní tvé vnitřní napětí. Ametyst je spojován s Korunní čakrou, která nám pomáhá napojit se na naše vyšší a spirituální já. Díky ametystu můžeš také zažívat živé sny, nebo dokonce lucidní snění! Jasný must have.

Zdroj: Pinterest

Get to know your chakras: Korunní čakra

@elvihradilkova

3. SELENIT

Must have do každé ložnice je selenit. Tento mléčně bílý kámen je perfektní na pročištění místnosti od negativní energie. Tato energie může být od předchozích obyvatelů bytu, tvé*ho ex, nebo dokonce i tebe. Díky selenitu bude atmosféra v pokoji klidná a připravená na ničím nerušený spánek. Selenit je doplňující kámen ke všem ostatním v tomto článku a v žádném případě by neměl chybět ve tvé sbírce.

Zdroj: Pinterest

4. ZÁHNĚDA

Pro ty, které trápí noční můry, tady mám záhnědu. Je to stejný typ kamene jako křišťál nebo ametyst atd, ale má hnědou barvu a samozřejmě jiné účinky. Záhněda působí jako ochranný štít před všemi negativními myšlenkami a především sny. Pročistí tvou energii a energii tvého pokoje. Před spaním si jej vezmi do ruky, prociť jeho energii a medituj s ním. Nebo si jej vlož pod polštář. Sladké sny!

Zdroj: Pinterest

Které kameny by sis měl/a koupit podle svého znamení?

@elvihradilkova

5. FLUORIT

Posledním kamenem tohoto článku je barevný fluorit. Fluoridu se často přezdívá lapač snů a nemohla jsem ho vynechat. Odpuzuje špatné sny a noční můry a do snů ti přidává pozitivní obrazy. S fluoritem dosáhneš před spaním harmonie a klidu a všechny tvé strasti z uplynulého dne zmizí. Fluorit polož na parapet, noční stolek nebo ke dveřím tvé ložnice.

Zdroj: Pinterest