Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejšílenější věci, které se lidem staly při sexu

Lidi patří k jedněm z mála živočišných druhů, kteří sex kromě rozmnožování dělají prostě jen tak pro zábavu. Tak jako jakákoliv zábava se ale i sex může zvrtnout. Tohle jsou nejšílenější věci, které se lidem kdy staly.

Chlapec se mě po tom, co se mi udělal do pusy zeptal, kdy jdu k zubařce, protože viděl na TikToku, že ona může poznat, jestli měl člověk orální sex.
V pozadí hrála Policie v akci.
Měla jsem sex s klukem, který po mně chtěl, ať mu o záda típnu cigaretu (opakovaně).

Sex není jen penetrace aneb co se při něm běžně děje, ale je to stále tabu

by @yanhoechka
Během mého poprvé mi má vyvolená řekla, že ji mám „zničit jako hvězdu smrti“ (oba jsme byli fanoušci Star Wars), překvapivě to můj výkon nijak nezlepšilo, možná spíš naopak.
Když mi přítel dělal orál, jemu mezitím očichával penis jeho pes. Logicky bylo po zábavě.
Jednou jsme s přítelkyní měli sex v kostele. Ano, pravděpodobně to je nelegální, ale patří to k mému nejoblíbenějšímu zážitku. Nicméně nás přistihl kněz a my měli co dělat, abychom utekli. Myslím, že kostel byl znovu vysvěcen…

Tinder není jen seznamka, Tinder je životní styl

by @yanhoechka
Měl erekci, až když jsem na sebe omylem vylila pivo.
Týpek mi při tom, co jsem mu kouřila, řekl, že kouřím jako pánbůh (jsem z hodně silně křesťanský rodiny), větší turn off jsem nezažila.
Řekl mi, že čeká dítě se svou manželkou.

A VÍŠ THO? Zajímavosti o sexu, které tě zaskočí

by @heyfomo.cz
Jedli jsme hotwings, největší stupeň pálivosti. Ruce jsme si umyli, ale chilli je chilli. Sex po jídle se rychle proměnil v horoucí peklo.

Sexy lingerie aka confidence booster

by @adelakutilova
Opilí z mých osmnáctin jsme v noci s přítelkyní měli sex v mém autě na zahradě. Ráno jsem se probudil a celá rodina na mě divně koukala. Táta řekl, ať si u babičky vyzvednu tu podprsenku, co našla na zahradě.
Pozvracela penis, ale tato činnost se danému člověku líbila.
Jednou jsem měla sex se svým ex a pustila k tomu random playlist na Spotify. Nakonec jsem mu u toho zpívala „I don't fuck with you“.
Jednou jsem s týpkem měla sex, když jsem byla dost opilá, a řekla jsem mu: ,,Nechci být strýček sýček, ale můžu jít nahoru?” A měl ponožky.
Když už jsme byli hezky v tom, blízko vysněnýmu O, tak do pokoje vletěla včela. To jsme ještě nějak přešli a pokračovali, ale když po minutě do pokoje vletěla asi pěticentimetrová sršeň, tak už jsme to museli stopnout a snažili jsme se ji nazí vyhnat z pokoje.
Po pár skleničkách jsem zapomněla, že mám v sobě tampón a zjistil to až dotyčný těsně před aktem.
Zůstala ve mně šprcka... hooodně hluboko a při lovení musel vypomoct i přítel.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.