Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Tinder není jen seznamka, Tinder je životní styl

Tinder – místo, které stírá rozdíly mezi seznamkou a sociální sítí. Prostor, kde během pár pohybů prstem můžeš najít sex na jednu noc, lásku života anebo taky ztratit víru v lidstvo. Tohle jsou ty nejlepší příběhy z Tinder dates.

Je úplně jedno, jestli si Tinder stáhneš pro pohonění vlastního ega, aby ses ujistil v tom, že jsi krásný človíček, nebo proto, abys našel lásku svého života.

Tak či tak se ti otevře místo, kde holky milují víno, rády cestují a hledají hlavně někoho, kdo je vyšší než ony, a pánové ukazují své napumpované bicáčky a půlkilové kapry, které chytli o víkendu s dědou na rybách. A tím, kolik čísel má jejich macek, rozhodně nemyslí toho kapra.

Jo, jasný, teď můžeš namítat, že na Tinderu jsou i normální lidi. Ano, s tím souhlasím, ale šance, že se z toho člověka vyklube catfish, je opravdu vysoká.

A pokud v reálu vypadá tak jako na fotkách, tak si od něj po dvou deckách vína a přespání na jednolůžkové posteli v pokoji, který navíc sdílí se spolubydlícím, přitáhneš nějakou neplechu a následující měsíc si musíš nádobíčko mazat framikoinovou mastí.

I přes všechna rizika, je ale Tinder stále velmi oblíbenou seznamovací aplikací, lidičky stále swajpují doprava a stále chodí na randíčka. Oslovil jsem tedy lidi ve svém okolí, na sítích a Redditu, aby se mi svěřili se svými nejbizarnějšími zážitky z Tinder dates. Ať žije láska ve 21. století!

Beata

Chlápek mě zval celé týdny na rande, dokonce mi i zavolal, protože jsem blbá a dala jsem mu číslo na WhatsApp. Nakonec jsem se rozhodla, že s ním na to rande půjdu. Dali jsme si sraz v baru, kam přišel asi o půl hodiny dřív, a objednal si colu. Později se ukázalo, že je bývalý alkoholik. To ale nebyl ten problém. Celou dobu se mě na něco vyptával a nedal mi příležitost se na cokoli zeptat. Připadala jsem si jak na pracovním pohovoru. Po asi 40 minutách se jen tak zvedl, zaplatil a řekl, že musí jít, protože ráno vstává do práce. Už nikdy jsme se neviděli.

Michaela

Nejdivnější bylo, když jsem se matchla se svým zubařem. Byli jsme v kavárně, všechno bylo super. Pak se ale zeptal, jestli mu ukážu svoje zuby. Na kafe už jsme nikdy nešli, bylo to divný. Každopádně mám prý hezké zuby.

Kryštof

Je to asi tři roky zpátky. Bylo léto, šli jsme si s jednou holkou dát flašku vína na Kampu. Všechno bylo fajn, hezky se s ní povídalo, a i se mi líbila vzhledově. Nakonec jsme se domluvili, že půjdeme k ní, ale předem jsem jí řekl, že k ničemu nedojde, že nechci spát s někým, koho pořádně neznám. Když jsme přišli k ní, tak mi řekla, že si skočí na záchod. Po asi pěti minutách přišla úplně nahá a s dildem v ruce. Bylo to šílený, tak jsem si rychle vzal bundu a že už musím jít. To jsem ale nevěděl, že zamkla dveře. Nakonec to dospělo do takového stádia, že jsem jí musel vyrvat klíče z ruky a utéct na Bolt.

Pavla

Bylo to asi moje druhé Tinder rande. Měl třicet minut zpoždění a došel v messenger hadrech, včetně vysílačky. Nevypadal vůbec tak jako na fotkách. Chtěl se jet domů převléct, takže mě nechal čekat před bytem na chodbě. Když se převlékl, vypadal ještě hůř. Mluvil hodiny o politice, i když jsem mu říkala, že mě to nezajímá. Chtěli jsme jít do veganského bistra, ale nakonec jsme skončili v hospodě, kde si dal guláš. Nakonec měl problém i s placením, že jsem se úplně bála, že půjdeme mýt nádobí do kuchyně. No, katastrofa!

Tereza

Týpek přišel a že si doma nechal peněženku. Řekla jsem si, že se to asi stát může, tak jsem ho pozvala na pivo. Druhý den ráno se nechal ještě navíc pozvat na snídani do Mekáče. Nikdy už se neozval, za což jsem asi i ráda. Jo, a měli jsme sex.

Petr

Šli jsme se společně projít k rybníku a pozorovali jsme žáby. Dokonce jsme viděli i bobra. Ono to jako není bizarní, ale za mě nejlepší rande. Nedávno jsem zjistil, že to nebyl bobr, ale nutrie.

Kristýna

Jeli jsme na výlet autem kousek za Prahu, celý den bylo dost horko, ale bylo to supr, rozuměli jsme si. Nakonec jsme se dohodli, že u něj přespím. Když jsme k němu přijeli, začal se svlíkat už v předsíni, a to aniž by na mě jakkoliv sáhnul. Prostě se jen tak svlékl. V posteli byl strašně neohrabanej a vypadalo to, že je nervózní, pak z něj vypadlo, jestli mi může lízat nohy. Upozorňuji, že jsem byla celý den v botách a bylo horko. Žádný lízání nohou nakonec nebylo, nebylo nic, protože se rozbrečel, že ho nedávno opustila holka.

Filip

Na rande přišla s kámoškou. Dali jsme si jedno pivo a já jel za kámošema. Druhý den mi napsala, kdy půjdeme znovu, nechápu.

Máš taky nějaký skvostný Tinder zážitek? Ozvi se do DMs na @yanhoechka a můžeš se podělit se zbytkem světa.