Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejočekávanější alba roku 2024? Na seznamu je Dua Lipa, Kid Cudi i Lil Nas X

Na scénu se budou opět vracet velká jména. Těšit se můžeme na Selenu Gomez, ASAP Rockyho, Arianu Grande i Kid Cudiho. Avšak ve vzduchu stále visí zásadní otázka: „Jak to vypadá s deskou Rihanny?“ Pojďme se na to společně podívat.

Dua Lipa

Dua před pár měsíci smazala fotky z instagramového účtu a obarvila si vlasy na červeno, což v pop star světě znamená jen jediné: oznámení nové éry. Pár dní na to vydala píseň Houdini, která tak stvrdila nový hudební projekt. Potvrdila, že její třetí studiové album bude více osobnější než její předchozí práce, avšak datum ani jméno nám nesdělila. Jisté ale je, že album si budeme moci poslechnout již velice brzy.

Kid Cudi

INSANO je připravované deváté studiové album amerického rappera. Jeho vydání je po změně data naplánováno na 12. ledna. Kvůli zpoždění se Cudi rozhodl vydat dva propagační singly: Most Ain't Dennis a Ill What I Bleed, aby album podpořil.

UDiscoverMusic

Selena Gomez

Popová scéna bude v letošním roce opravdu bujná. Do akce se vrátí i Selena Gomez, která pronesla, že má další album již připravené, a nechala nám i malý spoiler, když prozradila, že na něm nenajdeme žádnou smutnou píseň.

RECAP: 10 nejlepších alb roku 2023 (alt version)

@_00_3_12

ASAP Rocky

Producent a rapper z Harlemu se pochlubil svými hudebními plány již v předešlém roce. Prozradil, že své čtvrté album pojmenoval Don't Be Dumb a jako ochutnávku v červenci vydal singl RIOT (Rowdy Pipe'n). Pro magazín Dazed zmínil, že se jedná o jeho doposud nejlepší práci, ve které se opět nebál experimentovat.

Ariana Grande

Ariana se v posledních dnech roku 2023 netajila tím, že svůj veškerý čas tráví ve studiu. Při dlouhém natáčení filmu Wicked neměla prostor na časově náročné sessions ve studiu. Nyní ale víme, že se AG7 blíží. Sama zpěvačka to tak stvrdila smazáním veškerých fotek z jejího IG účtu Sweetener a zanecháním odkazu v biu, které nese právě onu zkratku pro sedmé album Ariany Grande. Přesné datum ani bližší informace zatím nemáme, ovšem, dle slov Ariany, se je prý dozvíme již velice brzy.

@BuzzingPop

RECAP: Nejlepší popová alba, která utvářela rok 2023

@martinastrel

Lil Nas X

Vypadá to, že ani na novou hudbu od amerického rappera nebudeme muset čekat dlouho. Jeho debutové LP Montero vyšlo v roce 2021 a nyní potvrdil, že na cestě je přinejmenším singl. Lil Nas X sám také několikrát pronesl, že je ve studiu a dává album dohromady. O možném vydání informoval fanoušky na síti X odpovědí, že se nejspíše mohou dočkat jeho druhého projektu v létě.

Rihanna

Ta sice žádné oficiální datum či jméno alba nepotvrdila, sama ale přiznala, že by byla ostuda, kdyby se jí to v dalším roce nepodařilo uskutečnit. Budeme tedy doufat, že se na nás po osmi letech usměje štěstí a Rihanna nás obdaří novou deskou.

Dále se můžeme těšit na nové projekty od: Charlie XCX, Halsey, Taylor Swift, Cardi B, Miguela, Temps, Sama Fendera, Green Day a dalších.