Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejlepší krystaly na zkouškové období

A je to tady! Období zkoušek na vysoké škole, maturity a konec školního roku. Ulehči si tento čas a probuď v sobě academic weapon s těmito krystaly!

Květen a červen bývají vždy náročné měsíce pro všechny studenty - začíná zkouškové období, bývají maturity a obecně se končí školní rok a s ním se uzavírají známky. Naštěstí mám pro tebe pár magických krystalů, které ti v tomto náročném akademickém období pomůžou a všechny zkoušky zvládneš levou zadní.

SODALIT

Suverénně nejlepším kamenem ke zkoušce je sodalit. Sodalit ti pomůže s komunikací a mluveným projevem, takže tvůj must have na ústní zkoušku! Díky němu najdeš ta správná slova, lépe se vyjádříš, zkoušející ti porozumí a v nejhorším případě ti pomůže dané téma obkecat a projít! Díky němu se budeš lépe a rychleji rozhodovat, a i v písemném testu zakroužkuješ správnou odpověď. A v neposlední řadě napomáhá s lepším soustředěním.

Zdroj: Pinterest

CITRÍN

Dalším perfektním kamenem ke zkoušce je citrín, který doplňuje energii sodalitu a taktéž ti pomůže s komunikací a vyjadřováním se. Kromě toho ti jeho žlutá barva dodává optimismus, pozitivní energii a sebedůvěru, které jsou klíčové k podání skvělého výkonu. Může tě motivovat i trošku zariskovat.

Zdroj: Pinterest

Které kameny by sis měl/a koupit podle svého znamení?

@elvihradilkova

AMETYST

Ametyst je krystalem pro všechny stresaře a overthinking kings and queens. Tento fialový kámen tě totiž dokáže perfektně uklidnit. Pomáhá nám ve vypjatých situacích, kdy nevíme, kudy kam. Zvládat stres u zkoušky je nesmírně důležité, protože často je to právě on, kdo nám může pokazit náš výkon. Energie ametystu s sebou nese klid, harmonii a pozitivní energii.

Zdroj: Pinterest

FLUORIT

Každý student ví, že zkouškové období může být messy a udržet si pořádek v pokoji, materiálech i v hlavě může být oříšek. Naštěstí máme krásný duhový krystal fluorit, jenž ti pomůže právě s organizací a vyčištěním mysli od zbytečností. Díky němu si lépe zapamatuješ danou látku, dodá ti motivaci a ty podáš při zkoušce nejlepší výkon.

Zdroj: Pinterest

5 nejlepších kamenů na léto

@elvihradilkova

TYGŘÍ OKO

Každý z nás potřebuje trošku toho štěstí při zkoušce, a proto přichází na scénu hnědozlaté tygří oko. Tento krystal je amuletem štěstí a díky němu možná i správně natipuješ test, na který ses skoro neučil*a. Je to kámen, který pomáhá lidem v oblasti ekonomiky, takže pokud tě čeká zkouška z makra, mikra, účetnictví nebo čehokoliv spojeného s tímto oborem, sáhni po tygřím oku. Tygří oko je také skvělým pomocníkem při učení, protože ti dodá silnou vůli dokončit vše, co potřebuješ.

Zdroj: Pinterest

DISCLAIMER: Nespoléhej jen na krásné kamínky a nezapomeň se opravdu učit!