Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

5 nejlepších kamenů na léto

Léto je za dveřmi a já mám pro tebe top 5 kamenů, které nesmí chybět ve tvé sbírce.

Dnes bych ti ráda představila pár kamenů, díky kterým se naladíš na letní vibe a které ti pomůžou přežít léto a prázdniny bez jakýchkoliv problémů.

1. Sluneční kámen

Jak vypovídá jeho název, Sluneční kámen je kamenem Slunce a dostává svou energii právě z něj. S tímto kamenem se budeš cítit nabitý/á pozitivní energií, silný/á a ready na dobrodružství. Blokuje negativní energii a toxic lidi. Dodá ti motivaci a sebevědomí.

Sluneční kámen nabíjej jednu hodinu na Slunci.

Zdroj: Pinterest

2. Citrín

Citrín je hodně univerzální minerál, protože se hodí v podstatě do každé situace. Tento žlutý kámen je nabitý pozitivní energií, kterou ti velmi rád předá. Je také minerálem všech, kteří se narodili v letních měsících! S citrínem se nebudeš bát víc zariskovat. Ber si ho v ty dny, ve kterých se chceš cítit spokojeně a šťastně a nechceš, aby se cokoliv pokazilo.

Citrín nabíjej na dopoledním slunci (hlavně za letního slunovratu 21. června).

Pozor, nenechávej ho zde příliš dlouho, protože by mohl prasknout!

Zdroj: Pinterest

Kam vyjet na dovolenou podle znamení

by @elvihradilkova

3. Karneol

Karneol je polodrahokam a na léto je ideální, protože ti dodává odvahu a důvěru sám/sama v sebe. Díky tomu se stává tvá energie atraktivnější pro ostatní a můžeš někoho snadněji sbalit! Karneol tě naplní sebevědomím, vášní, štěstím a zvýší tvé charisma.Takže jestli plánuješ hot girl summer, sáhni po karneolu!

Karneol nejprve opláchni pod tekoucí vodou a poté nabíjej na slunečním světle.

Zdroj: Pinterest

4. Záhněda

Záhněda je ideální pro cestovatele. Pokud plánuješ dovolenou na ne příliš bezpečném místě nebo na místě, kde jsi ještě nikdy nebyl/a, určitě si s sebou vem právě záhnědu. Tento kámen tě ochrání před nebezpečím (obzvlášť v noci) a celkově před jakoukoliv formou smůly.

Záhnědu nabíjej ideálně na sklále nebo na jiném větším kamenu.

Zdroj: Pinterest

5. Tygří oko

Tygří oko je asi nejznámějším talismanem ze všech kamenů. Mísí se v něm energie Slunce a Země, a proto bys jej měl/a mít při sobě celé léto. Je to minerál harmonie, ochrany, štěstí a peněz. Tygří oko ti dodá energii před výletem a chozením po památkách. Taky tě jako amulet ochraňuje před zlými lidmi a hádkami.

Tygří oko na dobíjení své energie miluje pozdně odpolední slunce.

Zdroj: Pinterest