Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Nejlepší den na manifestování! Otevírá se Lion's Gate Portal!

V pondělí 8. srpna nás čeká manifestačně silný den – otevře se tzv. Lion's Gate Portal. Co to znamená a na co by ses měl/a zaměřit?

Každý rok se 8. srpna otevírá Lion's Gate Portal. Je to den, kdy jsou naše manifestace silnější a Vesmír je na naší straně. Díky této silné energii máš velkou šanci, že se ti tvé manifestace brzy vyplní.

Den své jméno dostal díky tomu, že se v tomto datu Slunce nachází ve znamení Lva.

Jak krystaly, manifestace a meditace pomáhají našemu mental health

by @elvihradilkova

Význam čísla 8

Osmička je v numerologii číslo, které se chová jako pomyslný most mezi materiálním světem a Vesmírem. Je číslem hojnosti, síly a úspěchu. Osmička je spojena s našimi cíli a vizemi do budoucna.

Číslo se také pojí s tarotovou kartou VIII – Sílou. Na této kartě můžeš vidět ženu se lvem. Karta se zaměřuje na naši vnitřní sílu.

Co to pro mě znamená?

Jak tenhle využít co nejlépe a vytěžit z něj co nejvíc?

1. Zaměř se na lásku

V tento den by ses měl/a zaměřit speciálně na lásku, hlavně tu k sobě. Dělej, co tě baví, a snaž se nahlédnout do svého nitra. Lion's Gate Portal ti pomůže napojit se na sebe samého/samu a pomůže ti se sebeláskou. Možná ti v tento den dojde, co opravdu od lásky očekáváš a jak si pouštět do života lidi, kteří ti za to stojí a váží si tě.

2. Manifestuj!

Díky silné energii máš skvělou příležitost na manifestaci. Sepiš si své cíle, vize a sny. A co je nejlepší, tvé manifestace mají opravdu velkou šanci na realizaci, tak si dej záležet! Taky si dej pozor na to, co si přeješ.

Hlavně nepřej nikomu nic zlého, mohlo by se ti to vrátit!

Více se manifestaci věnuji v tomto článku:

Co je to manifestace a jak na ni

by @elvihradilkova

3. Připrav se na změny

S příchodem Lion's Gate Portal přichází i spousta změn a transformací. Tyto změny mohou být spojeny právě s tvými manifestacemi, které se budou pomalu stávat realitou, a tvůj život nabere nový směr. Pamatuj, že každá změna (i ta špatná) tě posouvá dále a neměl/a by ses jí bránit. V tento den bys také měl/a meditovat nebo si zkusit vyložit karty.