Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Myšlenky Honzy Houšky: Je čas udělat Kanyemu pápá, už včera bylo pozdě

I miss the old Kanye, the not antisemitic Kanye. Pojďme zamávat Yemu pápá.

Kanye West neboli Ye, jak si teď říká, patří bezesporu k nejvlivnějším osobnostem současného umění. Jak hudbě, tak módě toho dal opravdu hodně. Nastal ale čas si přiznat, že i géniům je občas třeba říct dost. V případě Westa to platí dvojnásob, možná trojnásob.

I ten největší skalní fanoušek, jenž je pohlcen Kanyeho aurou, si musel uvědomit, že to, co se děje v poslední době, je už zkrátka za hranou.

SPOTLIGHT: Kanye West oznámil, že bude v roce 2024 kandidovat na prezidenta USA

by @eevelka

Good morning, Kanye se rozhodl obdivovat diktátora třetí říše, což kupodivu rozhodilo i milovníka svobody slova Elona Muska, který Kanyeho poté, co ho před pár dny odbanoval, znovu na Twitteru zabanoval.

Kanye totiž zveřejnil několik dost podivných tweetů. Na jednom z nich se navíc objevil symbol kombinující hákový kříž a židovskou hvězdu. Předtím navíc v interviewu Alexe Jonese prohlásil, že má rád Hitlera.

Všemu navíc předcházela spousta antisemitských řečí a večeře s Donaldem Trumpem a bělošským supremacistou Nickem Fuentesem. Pro informaci – Nick Fuentes je americký politický komentátor, který si myslí, že bílá je ta správná barva. Zdravím Tomáše Ortela a posílám klíčenku.

I love Jewish people, but I also love Nazis. I like Hitler.
Kanye West

Někdo by mohl namítat, že Kanyeho celá kariéra je plná skandálů, a což o to. Fakt, že Kanye obdivuje člověka, kvůli kterému umřely miliony lidí, je jedna věc. To, že má Kanye 30 milionů příznivců, kteří poslouchají jeho šílenosti, je další. Nikdo, kdo říká Miluju Hitlera, by se neměl bez postihu pohybovat po tomhle světě.

Ano, je naprosto správné, že West v posledních měsících po svých výrocích o Židech a nacistech přišel o miliardy dolarů z obchodů s řadou podniků. Tak by se totiž měla zachovat každá značka a každý svéprávný člověk v jeho okolí.

Kanye kupuje konzervativní sociální síť Parler

by @kubakohout_

Své nasvědčuje i to, že řada republikánů začala mazat svoje posty vyjadřující podporu Westovi, a to právě poté, co začal obdivovat nacismus.

Je čas, aby všichni, stejně tak jako republikáni, dali Kanyemu pápá, už včera bylo pozdě.

P. S. Bipolární porucha nevyvolává antisemitismus.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.