Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Make-up inspirovaný mimozemšťany aneb look, který si odnášíme z pařížského fashion weeku

Odbarvené obočí, výrazný highlighter nebo full face blush. Lidé se snaží jít proti stereotypní kráse a odráží se to v novém trendu alien beauty, kterého byl plný Paris Fashion Week!

Rok 2024 patří v beauty světě maximalismu a absolutním důkazem je look inspirovaný mimozemským životem, který na sebe strnul pozornost na nedávném pařížském fashion weeku.

Mě na tomto trendu baví, že podporuje kreativitu a jde proti stereotypům - proč by měl někdo diktovat, kam nebo jak nanášet tvářenku a stíny?

Pro hot stuff z únorového fashion weeku v New Yorku click here👇

Jaké trendy přinesl New York Fashion Week a čím se můžeme nechat inspirovat?

@luciezicklerova

Julia Fox made this trend

Monochromatický look, který předvedla Julia Fox na přehlídce Mugler v rámci pařížského týdne módy, má rozhodně mimozemský vibe a vsadím se, že zaujal na první pohled úplně každého.

Zvolený bílý make-up a třpytky připomínající šupinky z Julie opravdu dělají nadpozemskou bytost. Mně osobně se líbí detail stříbrné konturky, kterou má obtáhlé rty.

Celý look krásně doladil slick bun s šedostříbrnými vlasy.

Tohle ale nebyla jediná událost, kdy Julia served the perfect look, podobně tomu bylo i na newyorském fashion weeku nebo Vanity Fair party po předávání Oscarů...

She ate and left no crumbs

Jak na takový look?

Pokud máš odvahu na odbarvené obočí, do it! Je to perfektní krok k tomu, aby tvoje looky měly požadovaný alien vibe. Dále bude tvoje bestie stříbrná barva, a to ať už v podobě třpytek, stínů nebo v highlighteru. Obecně radši vol studené tóny, než teplé.

Zkus dělat věci jinak. Vyzkoušej ostřejší tvar stínů, obtáhni rty nezvyklou barvou, zvětši plochu, kam běžně dáváš tvářenku a podobně.

Skvělá inspirace na alien looky je i fashion a beauty influencerka Lara Violetta! Doporučuju ji pro více inspirace sledovat.

Have fun!👽

Kam dál?👀

Back to basics: Jak vynosit jednoduché bílé tričko?

@luciezicklerova