Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Back to basics: Jak vynosit jednoduché bílé tričko?

Máš plnou škříň věcí, ale pořád nic na sebe? Vyndej to nejvíc basic bílé tričko, co máš, a jdeme na to!

Na módě je kromě mnoha dalších věcí krásné to, že přináší velké výrazné trendy, které vydrží jen pár sezón, a pak basic timeless trendy, které zůstanou jako staples ve tvém šatníku forever.

Bílé tričko má ve skříni snad úplně každý a není se čemu divit. Je to absolutní must, který se dá vynosit kamkoliv, kdykoliv, pro každou sezónu i jakoukoliv příležitost.

Vrstvení pod svetr

Jeden z mých nejoblíbenějších způsobů, jak vynosit bílé tričko, je vrstvit s ním oblečení, a to hlavně pod svetr. Outfitům to dá nový rozměr, který s sebou nese také effortless look, což je ideální na příchod jara. A taky když nestíháš a nevíš, co na sebe. A to známe snad všichni.

Modré džíny

Okey, tohle samozřejmě není žádnej převrat, ale rozhodně se na to často zapomíná, přitom je to jedna z nejvíc powerful kombinací, kdy dostaneš nejvíc komplimentů. Pokud tohle budeš chtít doplnit, šperky jsou way to go.

Eclectic Grandpa trend aneb oblékat se jako tvůj děda je cool

by @michaela__halova

Kožená bunda

Opět dva basic kousky, ale nikdy s nimi neuděláš chybu. Kožená bunda je na jaro a léto must a s bílým tričkem tvoří dobrou kombinaci, hlavně pokud si vyhraješ s doplňky. Rockstar girlfriend nebo Pomáda vibes - ty bych ze svých outfitů nevynechala.

Pod top nebo vestu

Na jaře bývá ještě trošku chladno, a proto nemůžeš nosit všechny svoje topy tak, jak chceš. Bílé triko je tvůj lifesaver. Můžeš ho dát pod oblíbený top a nejen, že ti bude teplo, ale ještě to bude vypadat dobře. Jelikož vrstvením nikdy nic nezkazíš!A to samozřejmě platí i pro vesty.

Bílé triko je skvělé v tom, že se ti hodí ke všemu, a tak s jedním kouskem můžeš vytvořit nespočet outfitů. Ono v neustálé záplavě trendů zapomínáme na kousky, co máme doma. Ve skříni se válí milion věcí, co k sobě nejdou, ale tyhle timeless kousky vynosíš vždy.

Trendy, které miluje Gen Z, a na jaře je uvidíš všude

by @luciezicklerova