Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

LOL NEWS: Chodítko pro hady, opice zavolala policii a golfové jamky zalité betonem

Svět je neobyčejné místo, ve kterém se mnohdy dějí opravdu šílené věci, nad kterými i rozum Járy Cimrmana zůstává stát. Právě čteš rubriku LOL News a tohle jsou ty nejvtipnější zprávy, které jsem za poslední týden objevil na internetu.👇

Opice z americké zoo zavolala policii, ta vyrazila na pomoc

Policisté v kalifornském městě San Luis Obispo v sobotu večer obdrželi záhadný telefonát, kvůli kterému vyslali hlídku do zhruba 50 kilometrů vzdálené zoo. Když na místě nikoho nenašli, usoudili, že za hovorem stojí malá opička malpa kapucínská jménem Route. (zdroj: iDNES.cz)

LOL News: Strážník pokutoval muže bez hlavy a ženě zachránily život pantofle

by @yanhoechka

Vynálezce sestrojil chodítko pro hady

Vynálezce Allen Pan z Los Angeles baví na YouTube miliony lidí svými ztřeštěnými vynálezy. Jeho zatím posledním vynálezem je unikátní chodítko pro hady, které Pan představil pod heslem „vraťme hadům nohy“. (zdroj: Novinky.cz)

LOL News: Nikotinové sáčky v zadku, agresivní opičí gang a zloději vracející věci

by @yanhoechka

Aktivisté zalévají betonem jamky na golfových hřištích

Ekologičtí aktivisté zalili na jihu Francie golfové jamky betonem, aby protestovali proti úředním výjimkám z omezení spotřeby vody pro golfová hřiště. Zatímco lidé v řadě oblastí postižených suchem a lesními požáry nesmějí zalévat zahrádky nebo mýt auta, majitelé golfových hřišť mohou pro údržbu zeleně v areálech nadále čerpat vodu, jak potřebují.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.