Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Lokální kosmetické značky, které si zamiluješ

Sama kosmetiku od lokálních značek už dlouho používám a vyzkoušla jsem proto spoustu produktů, abys ty mohl*a při nákupu vsadit na jistotu. V článku najdeš 5 tipů na lokální značky, se kterými při nákupu kosmetiky rozhodně nešlápneš vedle.

Baví mě podporovat lokální značky, vytváří ve mně pocit, že jsou jejich produkty tvořeny s mnohem větší péčí, než ty běžné od řetězcových značek. Za každou lokální firmou je vždy totiž nějaký příběh a tým, pro který je značka jejich splněným snem.

A protože hot girls dont gatekeep, tohle je mých top 5 lokálních kosmetických značek, na které nedám dopustit:

Smyssly

Česká značka, za kterou stojí dvojice matky a dcery, které se rozhodly vytvořit kvalitní kosmetiku, která by odpovídala jejich potřebám. V té nejlepší možné kvalitě tedy nabízí pečující kosmetiku. Sama jsem zatím vyzkoušela hyaluronové sérum, mýdla i masku a myslím si že u Smyssly prostě nejde šlápnout vedle.

Malinna

Rodinná firma, která vytváří produkty z esenciálních olejů a bylin. Na jejich e-shopu dnes najdeš pleťovou, vlasovou i tělovou kosmetiku v té nejvyšší kvalitě. Kromě toho Malinna prodává i své proslulé elixíry, které slouží jako doplněk stravy.

Little big lab

Značka nabízí designovou kosmetiku, která je vyrobena v Česku a není testována na zvířatech. V nabídce produktů najdeš například krém na ruce, balzám na rty, mýdlo, dezinfekci a mnoho dalšího. Pokud si chceš produkty před nákupem vyzkoušet, zastav se v concept storu Sumo Garden na Senovážném náměstí.

České small businesses, které musíš znát!

@luciezicklerova

Onest

Přírodní česká kosmetická značka, která se drží filosofie, že méně je nejvíc. Na e-shopu najdeš kosmetické produkty i doplňky stravy. Sama mám od značky Onest doma už několikáté balení. Miluju jejich balance pleťovou masku, nebo sérum z kyseliny hyaluronové.

Fraela

Slovenskou značku Fraela jsem si naprosto zamilovala po tom, co jsem vyzkoušela jejich Lip Tints. Od té doby je to moje go to rtěnka, kterou mám vždycky v kabelce. Nejen, že rtům dodá zdravou a přirozenou barvu, zároveň o ně i pečuje. Všechny produkty značky Fraela jsou navíc veganské a handmade a jejich nabídka se časem rozrostla i o Lip care gloss s Smart sérum na pleť.

České značky zaměřené na přírodní kosmetiku

@martinastrel

A jaké jsou tvoje oblíbené lokální kosmetické značky?