Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Libra season: Najdi svůj work-life balanc a hýčkej se!

23. září nastane Libra season neboli období znamení Vah. Co nám tenhle měsíc přinese a na co si dávat pozor?

Produktivní a motivovanou Virgo season střídá Libra season, ve které by ses měl/a naučit, jak skloubit osobní a pracovní život. Období Vah začíná 23. září a končí 22. října.

Charakteristika znamení Vah

Váhám, stejně jako Býkům, vládne planeta lásky a krásy Venuše. Potrpí si na lásku, flirt a milostné románky, Váhu si tedy zajisté získáš nějakým romantickým gestem. Už podle názvu vyplývá, že jsou váhavé a před rozhodnutím si musí vše urovnat v hlavě

Zdroj: Pinterest

Lidé narození v tomto znamení jsou občas i manipulativní a nerozhodní. Pro své vlastní dobro rádi zalžou a strhnou pozornost na sebe. Nemají však rádi hádky a konflikty a radši se přizpůsobí protějšku. Ve vztazích jsou velcí snílci a partnera si idealizují.

Jejich kameny jsou chryzokol, modrý achát, lapis lazuli a chalcedon.

Celebrity narozené ve znamení Vah: Bella Hadid, Kim Kardashian, Eminem a Addison Rae.

Více se o Vahách dozvíš tady: 👇

Jak se k sobě hodí jednotlivá znamení: Váhy

@elvihradilkova

Hledej svůj work-life balanc!

Váhy znázorňuje symbol vah, a proto je tohle znamení silně vázané na balanc a harmonii. Máme za sebou Virgo season, která byla plná motivace si uspořádat život, začít se pořádně vzdělávat, najít si (lepší) práci a rutinu. S přicházejícími Vahami máme chuť se více socializovat, seznámit se s novými lidmi, chodit na drinky a dokonce i na randíčka.

A právě v tomhle období budeš muset skloubit školu a kariéru s tvým sociálním životem a najít si work-life balanc. Dále se energie Vah bude promítat do tvého osobního života. Další balanc budeš totiž muset najít mezi tvými osobními potřebami a cíli a tvými závazky vůči lidem kolem tebe.

Filmové inspo podle tvého znamení

@elvihradilkova

Odměň se!

Jak jsem již zmiňovala, Vahám vládne planeta krásy Venuše, a proto Váhy milují krásné (a drahé) věci, rády se pěkně oblékají, mají rády čisto a odměňují se. A tohle je tvé znamení se tento měsíc odměňovat, být na sebe hodný/á a hýčkat se!

Jak přežít Libra season:

  • Hledej ve všem harmonii a kompromis.
  • Nehádej se s tvými blízkými.
  • Dej někomu dárek.
  • Zajdi na párty.
  • Nebuď sám/sama.
  • Nepracuj příliš.
  • Udělej si self-care day a pečuj o svou pleť.
Zdroj: Pinterest