Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

KVIFF recap: Den sedmý

Nejzásadnější momenty ze sedmého dne karlovarského filmového festivalu!

Musíte se přijet podívat, Vlastní pokoj

To jsou naše včerejší filmy. A oba dva byly naprosto skvělý. Pokud přijíždíš do Varů na víkend, rozhodně si na tyhle filmy zajdi. Přinesou ti pozitivní energii a možná se po zhlédnutí budeš chtít přestěhovat do Španělska. Kompletní přehled filmů, které FOMO ve Varech zhlédlo, ti přineseme už brzy.

KVIFF.TV Park kvíz by CAMPARI

Včera odpoledne jsme si byli také zahrát filmový kvíz v KVIFF.TV Parku. Pokud se ti zdá, že zde trávíme podezřele moc času, není to jen pocit. Tahle zóna nabízí spoustu způsobů, jak se zabavit. Filmový kvíz jsme hrále pomocí aplikace v telefonu, zároveň byl živě moderován z pódia. Včerejším hostem měl původně být Adam Mišík, nakonec ho ale zastoupil moderátor Čestmír Strakatý a o zábavu rozhodně nouze nebyla!

V závěru odpoledne se nám ještě podařilo natočit krátký rozhovor s režisérem filmu BANGER. Adamem Sedlákem. Na výsledek se můžeš kouknout na našem TikToku!

Jak vypadal šestý den na KVIFFu?

KVIFF recap: Den šestý

by @_kajina

Co vidět a neminout na KVIFFu 9. 7.

Poslední festivalový den je ideální na to, abys dohnal/a všechny filmy, na které v průběhu týdne nezbyl čas. My doporučujeme Velkou premiéru, Musíte se přijet podívat nebo třeba Opening Night.

KVIFF: Průvodce nočním životem

by @lucinka_zicklerova
+

Karolína Skuciusová a inf

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.