Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

KVIFF: Průvodce nočním životem

Festival je tady a s ním nás čeká bohatý noční život. Aby sis ho užil/a, musíš vedět, kam jít, a proto tady pro tebe mám průvodce.

Týden plný všemožných akcí a probdělých nocí je pomalu tady. Začneš v 9 večer, noc uběhně rychle a najednou je 6 ráno a ty stojíš před Mekáčem a čekáš na snídani. I takhle můžou vypadat tvé večery, pokud budeš vědět, kam jít.

Karlovy Vary nejsou moc velké město a není tady takový výběr jako v Praze, proto počítej s tím, že kluby budou během festivalu trošku přeplněné.

Co dělat v Karlovarském kraji kromě filmového festivalu

by inf

Můj tip : Doporučuji mít silnou pre-drinking game, aby sis nezruinoval/a peněženku hned první večer.

Becher Zone

Becher zóna vznikne vždy jenom na festivalu a většinou je vedle hotelu Thermal, který tvoří centrum celého festivalu. Drinky, jak už z názvu vypovídá, jsou převážně z becherovky, takže pokud nejsi fanda, napij se jinde. Muzika je v pohodě, na techno tady asi úplně nenarazíš, ale pokud nejsi náročný/á, není problém.

Ratini Bar

Můj oblibený spot. Narazíš tady spíš na místní než na turisty a festovalové fandy. Je to skvělý underground místo, kde jsou rozumné ceny a hlavně fotbálek !

Molly Club

V samotném centru Varů, na ulici Jaltská, se nachází Molly. Najdeš tady bar s příjemným posezením, vodní dýmky i prostor na tancovaní. Během filmového festivalu tady bývá opravdu narváno. Djs hrajou všechny žánry hudby a v pozdějších hodinách nebo spíše v brzkých hodinách ranních se tady hraje DnB.

Program festivalu👇

Rébus bar

Rébus se nachází hned naproti Molly a je o dost menší. Najdeš tady spíš fajn posezení a bar než taneční parket, i když ten se ale vždy vytvoří, a to i na baru. Muzika je v pohodě, pokud nemáš přímo vyhrazený vkus na jeden styl, tak si to užiješ, jen se připrav na mačkání a stání fronty před vstupem.

Bamboocha bar

Místní klasika, kam si zajdeš, když se chceš dobře a za rozumnou cenu sundat. Bar se nachází v pasáži ve stejné ulici jako dva předešlé podniky.

Pinkie Boyz

Tenhle podnik se nedávno přesunul do ulice Jaltská, přes den je to super kavárna a večer se změní na bar s drinky se skvělou atmosférou. Kluci jsou fakt fajn, takže večer nebo odpo se tam určitě zastav.

Diamond Hookah Lounge

Pokud hledáš trošku klidu a odpočinku před náročným večerem a zároveň by sis dal/a vodnici, která je opravdu na vysoké úrovni, zajdi právě do Diamondu. Krom dýmek ti zde udělají i drink!

Brooklyn

Tenhle klub se nechází trošku mimo centrum Karlových Varů. Po dlouhé době je pár měsíců otevřený. Každý víkend se zde konají akce nebo koncerty. Určitě ho měj v hledáčku v době festivalu, aby ti neunikla žádná velká událost.

Tohle je jen výběr pár podniků, kam chodím já – a jsou oblíbené i u spousty ostatních lidí. Určitě se ale neboj prozkoumat Vary po svém.

Spousta podniků funguje přes den jako kavárny a večer mění na pohodový a klidnější bar s fajn vínem nebo drinky.

Určitě nezapomeň sledovat FB stránky Kaiser, aby ti neunikly žádné velké akce.

+

Lucie Zicklerová a inf

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.