Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

KVIFF recap:
Den šestý

Nejzásadnější momenty ze šestého dne karlovarského filmového festivalu!

TikTok workshop

Včerejší dopoledne jsme strávili v KVIFF.TV Parku, kde proběhla debata s mladými TikTok tvůrci, community managerkou TikToku pro střední a východní Evropu Paulou Kornaszewskou a naší šéfredaktorkou. Potom jsme udělali několik rozhovorů, na které se můžeš těšit už brzy na TikToku i na našem webu.

Lázeňský oplatek od Ivety Fabešové a Geoffrey Rush

Oplatek od Ivety Fabešové byl jedním z highlightů včerejšího dne. Lázeňský oplatek s pistáciemi a mořskou solí je něco, co prostě musíš ochutnat, pokud jsi ve Varech. Stánek najdeš nedaleko KVIFF.TV Parku a to nejlepší nakonec – oplatek rozdávají zcela zdarma!

Taky jsme se byli podívat na red carpet, na kterém se včera objevila jedna z hlavních hvězd letošního ročníku, herec Geoffrey Rush.

Zbytek včerejšího odpoledne jsme věnovali práci, poté trochu odpočinku a večer se šla část z nás podívat na film BANGER., který tu měl předevčírem premiéru.

Recenzi k filmu BANGER. si přečti tady

Recenze na BANGER. – Famózní generační výpověď, která mnohé naštve

by @yanhoechka

Co vidět a neminout na KVIFFu 8. 7.

Pátek je ideální den na to dohnat filmy, které jsi nestihl zhlédnout během týdne. PSH Nekonečný příběh, BANGER., Zkouška umění nebo Opening Night. Tohle všechno a mnohem více ti nabízí zítřejší festivalový den.

+

inf a Karolína Skuciusová

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.