Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Která high fashion značka vystihuje tvé znamení zvěrokruhu?

Dior, Jacquemus, nebo Prada? Která z nejznámějších high fashion značek matchuje vibe tvého znamení zvěrokruhu?

Jakožto milovnice módy, ale i astrologie, jsem často viděla určitou spojitost mezi high fashion značkami a znameními zvěrokruhu. Dneska se dozvíš, jaká luxusní značka se hodí právě k tvému znamení!

Bonus points, pokud znáš svouVenus sign! Venuše je totiž planetou módy a krásných věcí, proto znamení, které máš právě ve Venuši, bude více sedět na vybranou značku.

BERAN: BOTTEGA VENETA

Italská značka Bottega Veneta mísí eleganci s lehkým rebel twistem, který ocení každý Beran. Je odvážná a sexy a přesně tak na mě působí Berani. Bottega Veneta je pro sebevědomé ženy a muže, navíc jejich kolekce FW23 obsahuje spoustu červené barvy, která k Beranům neodmyslitelně patří.

BÝK: JACQUEMUS

Pro Býky je důležité být v pohodlí a zároveň vypadat dobře. Francouzská high fashion značka Jaquemus je perfektním mixem mezi comfy oblečením a kvalitou. Zároveň jejich kolekce jsou často minimalistické a v zemských barvách, což Býci ocení.

BLÍŽENCI: GUCCI

Extravagantní Blíženci matchují energii posledních kolekcí od Gucci. V těchto kolekcích jsme mohli vidět spousty barev a crazy vzorů, které odpovídají společenské povaze Blíženců. Blíženci jsou známí svou společenskou všestranností a jejich optimistické postoje se hodí k přehnaným vzorům, které jsou známé u Gucci.

Jak být tento podzim chic?

by @adelakutilova

RAK: DIOR

Něžní a milující Raci by se cítili sami sebou v oblečení od francouzského módního domu Dior. Klasický a romantický styl přehlídek Dioru koresponduje právě s vodním znamením Raka. Navíc, Raci jsou spíše feminní znamení, protože jim vládne ženská „planeta“ Měsíc, a kreativní ředitelkou Dioru je taktéž žena.

LEV: SCHIAPARELLI

To, že Lvi chtějí být main characters, rádi nosí extravagantní kousky, ve kterých jsou středem pozornosti, není žádnou novinkou. Značka Schiaparelli je proto dělaná přímo pro tohle ohnivé znamení. Kylie Jenner, která se narodila ve znamení Lva, si na sebe oblékla šaty právě od Schiaparelli s hlavou Lva, this screams Leo energy!

PANNA: LOUIS VUITTON

Panny si potrpí na detaily a kvalitu, kterou najdou v klasické a nestárnoucí značce Louis Vuitton. V kombinaci se sofistikovaným a elegantním designem značky Louis Vuitton může praktická a přirozená osobnost Panny snadno zazářit.

Must have podzimní parfémy pro tvé znamení zvěrokruhu!

by @elvihradilkova

VÁHY: DOLCE GABANNA

Se značkou Dolce Gabanna je už nějaký ten pátek spojená Kim Kardashian, která se narodila právě ve znamení Vah. Pro Váhy je důležitá harmonie a spolupráce, tu můžeme najít přímo u módního domu DG, protože v jeho čele stojí Domenico Dolce a Stefano Gabbana.

ŠTÍR: YVES SAINT LAURENT

Tajemná noc uprostřed Paříže a značka Yves Saint Laurent má vibe nejkontroverznějšího znamení celého zvěrokruhu – Štíra. Drzý a sexy, takhle bych popsala Štíry, ale i styl tohoto francouzského domu.

STŘELEC: VERSACE

Odvážné outfity přehlídek Versace by neodmítl žádný Střelec. Ohnivé znamení, které miluje dobrodružství, rádo experimentuje v životě i v módě. V oblečení Versace v sobě každý Střelec probudí svou ohnivou stránku.

House of Fashion: Milánský Fashion Week, Jan Société a Simone Rocha pro Jean Paul Gaultier

by @annajermanov

KOZOROH: CHANEL

Milovníci klasiky, Kozorohové, ocení nejikoničtější módní dům Chanel. Desítky let si Chanel drží svůj tradiční styl a každou přehlídkou jej lehce inovuje. V oblečení Chanel si bude každý Kozoroh snadno plnit své kariérní cíle.

VODNÁŘ: BALENCIAGA

Originální, pokroková a svérázná osobnost Vodnářů si žádá značku ve stejném duchu. Vodnáři chtějí vystupovat z davu a být jiní než ostatní, což se jim v lehce extravagantních kouscích značky Balenciaga bude dařit.

RYBY: PRADA

Milující, milé a něžné Ryby se rády oblékají v podobném duchu, jako je jejich povaha. Tohle znamení rádo sní, je kreativní a řídí se intuicí. Elegantní high fashion značka Prada matchuje jejich energii perfektně.