Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak být tento podzim chic?

Po létě, kdy se člověk tolik v módních kreacích nevyřádí, přichází zasloužený podzim plný spousty různorodých materiálů a možností stylingu! Nasbírala jsem pro tebe inspiraci, kterou se hemžily podzimní fashion weeky, ale i ulice a sociální sítě, tak pojďme na to.

Rudě červená

Rudě červená rozhodně bude panovat letošnímu podzimu. To potvrdila show Gucci Spring Summer 2024. První kolekce nového kreativního ředitele Sabato De Sarno Ancora je naprosto úchvatná a rudá barva jí v plné síle dominuje.

V konfekcích se to touhle barvou už samozřejmě taky plní. Doporučuju ale vyzkoušet i sekáče. Najít vintage červeně rudou koženou bundičku je i můj cíl tohoto podzimu.

Korporát but make it fashion

Během přehlídek Louis Vuitton, Dior, Valentino, Dolce & Gabbana a Saint Laurent jsme mohli vidět looky formálního rázu: košile, kravaty, saka…

A v podobném stylu se oblékají i naše oblíbené hvězdy: 👇

Tak se neboj do svého stylu přidat i více maskuliní a kancelářské prvky.

Vrstvení

To, že vrstvení posouvá každý outfit na jiný level, už víme všichni. Ale kdy jindy se oblečení lépe vrství než právě na podzim? V chladnějších měsících můžeš zkusit na tričko hodit ještě vestičku nebo cardigan. Vytáhni taky podkolenky, návleky, šály a podobně!

Quiet luxury

Jinými slovy – méně je více. Když se oblékáš quiet luxury, nosíš drahé značky, z oblečení to ale není poznat, protože je velmi minimalistické a basic.

To ale neznamená, že aby ses mohl/a takhle oblékat, musíš být milionář. Stačí mít kvalitní staple pieces, které mezi sebou lehce nakombinuješ, a i ty můžeš mít šatník s vibem quiet luxury.

Kousky, které stojí za tvou pozornost:

  • Dlouhý černý kabát
  • Kozačky
  • Loafers
  • Podkolenky