Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Kim K iconic moments, na které nikdy nezapomeneme

Happy b-day, icon!

Kim Kardashian slaví narozeniny, tak si pojďme připomenout její nejikoničtější momenty!

Když ztratila diamantovou náušnici v moři

Pravděpodobně jsi už někdy viděl/a meme, ve kterém je Kim Kardashian v moři a brečí, že ztratila diamantovou náušnici. Kdo by na tento moment mohl zapomenout...

Kardashians byli na výletě na Bora Bora, když byla Kim shozena do vody, kde ztratila diamantovou náušnici za 75 000 dolarů. Kourtney Kardashian jí na to odpověděla: „Kim, jsou lidé, kteří umírají.“

Když vydala popovou píseň

V roce 2011 se Kim pokusila o kariéru popové zpěvačky. Ta měla ale hodně krátké trvání, protože se jednalo pouze o jeden singl Jam (Turn It Up).

Co mi dalo právo myslet si, že bych mohla být zpěvačka? Nemám dobrý hlas.
Kim Kardashian

Když vydala knihu plnou selfies

Kim v roce 2015 vydala knihu Selfish, která obsahuje ikonické selfies. Možná se nejedná o kvalitní četbu, ale kdo zvládne naplnit 445 stran pouze svými fotkami?

Když získala svou první sólovou obálku Vogue

První obálka Vogue, na které se objevila, vyšla v Austrálii v únoru 2015. K odhalené Kim kráčející na pláži byl přidán nápis: „Zamilovat se do Kim / Čestná, hrdá a roztomilá.“

Když se vložila do sporu Taylor Swift s Kanye Westem

Na spor mezi Kanye Westem a Taylor Swift asi nikdo jen tak nezapomene. V roce 2016 vydal Kanye píseň Famous, ve které se objevuje text: „Mám pocit, že já a Taylor bychom mohli mít stále sex / Proč? Proslavil jsem tuhle b*tch.“

Kanye West si stál za tím, že Taylor tuto větu schválila, zatímco ona a její tým trvaly na tom, že ne. Kim se do sporu potřebovala vložit, a to samozřejmě na stranu svého tehdejšího manžela.

Zveřejnila nahrávky telefonického rozhovoru mezi Taylor a Kanyem, kde se zdálo, že Taylor schvaluje text písně.

Nové album, staré drama: Taylor vs. Kanye a co víme o Midnights

@adelakutilova

Když oznámila, že studuje práva

V květnovém vydání Vogue z roku 2019 odhalila zásadní životní rozhodnutí: Začne studovat práva.

Jen jsem cítila, že systém může být tak odlišný, a chtěla jsem bojovat, abych to napravila, a kdybych věděla víc, mohla bych udělat víc.
Kim Kardashian

Když byla leaknutá její sex tape

Pořád není zcela jasné, kdo za tím stál... ale nelze na tento moment zapomenout. Jedná se totiž o moment, který Kim vynesl ke slávě. Konkrétně se bavíme o sex tape s jejím bývalým přítelem Rayem J.

Sex tape Kim Kardashian: Kde je vlastně pravda

@markysuch

Svatba s Kanye Westem

V roce 2014 se Kim provdala za Kanyeho ve Forte di Belvedere ve Florencii v Itálii. Obrazově dokonalá svatba byla ohlašována jako jedna z nejznámějších svateb celebrit všech dob s hvězdným seznamem hostů, včetně Andrey Bocelliho, Johna Legenda, Oliviera Rousteinga a mnoha dalších.

Nezapomenutelná titulní strana

V roce 2014 rozbila Kim touto obálkou internet. Obálka proletěla napříč všemi sociálními sítěmi a stala se významným popkulturním momentem.

Její debut v SNL

9. října 2021 se Kim Kardashian poprvé objevila jako moderátorka Saturday Night Live na NBC. Na titulní strany se dostala zejména pro svůj ikonický monolog, ve kterém si dělala srandu z rodiny a blízkých, stejně jako pro její komediální parodie napodobující sestru Kourtney Kardashian s překvapivými vystoupeními Kris Jenner a Khloé Kardashian.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.