Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Sex tape Kim Kardashian: Kde je vlastně pravda

Zpěvák a expřítel Kim Kardashian Ray J řekl, že Kris Jenner zhlédla několik různých sex tapes z roku 2007, na kterých je on a její dcera, a vybrala, kterou z nich zveřejnit.

Ray J na svém Instagramu sdílel několik příspěvků, kde vyhrožoval, že Kim Kardashian i Kris Jenner zažaluje za pomluvu. Nahrál tam video, ke kterému napsal: „You have f***ed with the wrong person.“

V květnovém rozhovoru pro Daily Mail Ray J řekl, že nechvalně známá sex tape nebyla leaknutá, ale vydala ji sama Kim, která také údajně měla její jedinou kopii. Ray J nyní celou kauzu znovu vytahuje, a to poté, co Kris Jenner v rámci show The Late Late Show With James Corden podstoupila detektor lži, ve kterém popřela, že by „pomohla“ své dceři tento sex tape leaknout. (Tuto konkrétní otázku najdeš v čase 4:20)👇

Na základě této odpovědi Ray J nejenže trval na tom, že Kris Jenner lhala o svém zapojení do vydání sex tape, ale také řekl, že to byla právě Kris, která celou věc zařídila.

Rayův bratr Brandy Norwood na základě toho vydal 44minutové video, ve kterém ukázal spoustu DMs na Instagramu, které si v dubnu s Kim Kardashian vyměnil.

Ray J také odhalil smlouvu, která se týká právě této sex tape a podle které každý z nich obdrží 400 tisíc dolarů.

Neexistuje způsob, jak bych mohl v této smlouvě použít jméno Kim Kardashian, pokud by nebyla její součástí, že?
Ray J

Ray J ve videu, které vydal poté, co Kris Jenner a Kylie Jenner navštívily show Jamese Cordena, řekl, že bude žalovat každou síť, která s tím má něco společného, dokonce i muže, který v show s Kris prováděl detektor lži. Na konci videa Ray J ukázal údajné zprávy mezi ním a Kanyem Westem. V jedné ze zpráv dokonce Kanye žádá o sexuální nahrávky a smlouvy.

„To, co se mi snažíte udělat, je téměř nehumánní a odporné na nejvyšší úrovni,“ napsal Ray J k příspěvku na Instagramu adresovanému Kris Jenner a Kim.

Tak uvidíme, jak celé toto drama bude pokračovat.

Pozvi mě na pivo🍻

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.